2733
2734
عنوان

سونو آن تی خواهشن بیاین

285 بازدید | 36 پست

امروز رفتم سونو آن تی تویه سونو گرافی بهم گفتن یه مشکله خیلی بزرگ هست بردم دکتر دکتر که دیدش گفتش عظله های شکم بچه تشکیل نشده و روده و کبدو اینا ریخته تویه کیسه ابش اصلا مگه همچین چیزی هست وقتی که اندازه بچه ضربان قلبش سایزش همه چیش درست و دقیق و خوب بوده پس چرا اینجوری شده دکتر گفت خطم حاملگیه باید حتما سقط کنی من نمیدونم به حرفش گوش بدم یا برم دکتر دیگه ای تروخدا اگه می دونین یا تجربه شو دارین بیاین بهم بگین حالم بده تکلیفمو بدونم 😭😭😭😭 هفته۱۲و یک روزمه 

خدایا شکرت که بهم نی نی سالم دادی  1399\10\30 مثبت شد بی بی چکم  

خیلی ناراحت شدم 

جای معتبری سونو دادی؟ چیزی که داری میگی نمیتونه یه اشتباه یا خطا تو سونو باشه 

ولی بازم با دکترت مشورت کن برو جای دیگه سونو بده 

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خیلی ناراحت شدم  جای معتبری سونو دادی؟ چیزی که داری میگی نمیتونه یه اشتباه یا خطا تو سونو باشه ...

ارخ جا خوبی رفتم وخب ماهم تعجب کردی همه چیش درسته فقط اونجاش اونم که هیچ اتفاقی یا چیزی نخوردم بگم اون اینکارشو باهاش کرده

برو ی جای دیگه سنو بده... منم  وقتی بهم گفت سونو مشکل داره رفت جای دیگه.. باز اون بهم گفت... دی ...

باشه میرم ولی تعجبش آینه که اصلا دردو خونریزی ندارم حتی یک قطر 

تو این موارد نباید عجله کرد بهتره به سونو گرافی دیگه و ماهری بری.

باشه ممنون شما تویه تهران یه سونوگرافی خوب بلد نیستید؟؟

2738
باشه میرم ولی تعجبش آینه که اصلا دردو خونریزی ندارم حتی یک قطر 

عزیزم منم درد و خونریزی نداشتم تا زمانی ک سنو رفته بودم... دقیقا بعدش افتادم رو خونریزی

خیلی ها لایق محبت هاتون نیستن... مراقب باشید.. 
عزیزم منم درد و خونریزی نداشتم تا زمانی ک سنو رفته بودم... دقیقا بعدش افتادم رو خونریزی

من الان خونریزی ندارم دردم ندارم بعدنو نمیدونم حالا چند جا دیگه میرم سونو ببینیم اونا چی میگن

من الان خونریزی ندارم دردم ندارم بعدنو نمیدونم حالا چند جا دیگه میرم سونو ببینیم اونا چی میگن

عزیزم این چ مشکلیه؟!حتما برو ی سونو دیگه.امتحان کن ببینم چی میگه.یدفه تصمیم نگیر.خدا کنه مشکلی نباشه😔

عزیزم این چ مشکلیه؟!حتما برو ی سونو دیگه.امتحان کن ببینم چی میگه.یدفه تصمیم نگیر.خدا کنه مشکلی نباشه ...

چه میدونم دکتر گفت 😢

آره میرم راستی تو کدوم شهری تهران دکتر خوب سراغ داری

2706