2737
2739
عنوان

پسرم مشکوک به اوتیسم هست

7982 بازدید | 60 پست

من اصلا یه ذهنیت دیگه ای درباره اوتیسم داشتم اینکه افراد اوتیستیک دوست ندارن لمس بشن یا از حرکت چرخشی خوششون میاد درحالیکه پسر من هیچکدوم اینا رو نداره ولی وقتی بیشتر درباره ش خوندم دیدم بیشتر علائمی که معلم مهدکودک پسرم روشون تایید میکنه جزو علائم اوتیسم هست من نهایتش فکر میکردم ممکنه بیش فعال باشه الان خیلی شوکه م یک هفته س که دارم مدام پیج های اینستاگرام و گوگل رو مطالعه میکنم و بیشتر مطمئن میشم که علائم اوتیسم رو پسرم داره یک و نیم ماه دیگه هم نوبت دکتر داره پسرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب؟؟راه درمانی هم داره؟

-اگه من نباشم صبح کی بیدارت میکنه؟                                  +شاش😅😅😐😐   من یه دخترم از جنس خرداد، مغرور و شیطون ‌..از اونایی که تیپ دخترونه و خاص میزنن عطر تلخ و مردونه دوس دارن..                 ۹۹/۹/۱۰میبینمتون(فان)😅🤪🤭
2738

عزیزم نگران نباش انشالله ک نباشه

بعضی بچه ها علائمشو دارن ولی ب مرور زمان از بین میرع و با اوتیسم اشتباه گرفته میشه

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍

میشه یکی از علائم پسرتو بگی

من خودم با اینکه ۲۳ سالمه اخیرا حس میکنم اوتیسم دارم

تیکر بارداری نیست                                                                                                  این آخرین فرصته                                                             شُد شُد،نشد رهاش میکنم 
2706