2737
2734

بچه ها من یبوست داشتم و خشک بود و مدفوعم هم بزرگ و کلفت بود (ببخشید) بعد از مقعدم خون آمد چکار کنم کسی اینجوری شده؟ 

🥀 تنها و تنها خداست که میماند و بس 🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
زخم شدی من اوایل بارداریم یکی دوبار اینجوری شدم  با روغن گل بنفشه یا روغن زیتون چرب کن چیزی ن ...

خیلی ترسیدم خون امد رخت تو توالت قشنگ 😭😭

[QUOTE=131630746]زخم شدی من اوایل بارداریم یکی دوبار اینجوری شدم  با روغن گل بنفشه یا روغن زیتون چرب کن چیزی ن ...

خیلی ترسیدم خون امد رخت تو توالت قشنگ 😭😭

2738
خون بخاطر قطر مدفوعتونه نگران نباشید الانم تا فردا احتمالا سوزش داره و خارش اونم طبیعیه

خوب میشه؟ ببخشید خیلی واضح گفتم شرمنده ولی ترسیدم 

نگران نباش گلم بخاطر یبوستت مویرگ های مقعدت پاره شده طبیعیه من خیلی اینطوری شدم سعی کن یبوست نشی وگر ...

چکار کنم که اینجوری نشم؟ خون که امد قشنگ رخت تو کاسه توالت

تو الان نگرانیت چیه خون دیدی ترسیدی عزیزدلم خون بخاطر بزرگ بودن وسفت بودن خیلی ببخشید مدفوعته فردا خوب میشه ولی اگه جلوشو نگیری شکمت سفت کار کنه شقاق میگیری پس بنابرین مایعات زیاد مصرف کن حساس نشو 

تو الان نگرانیت چیه خون دیدی ترسیدی عزیزدلم خون بخاطر بزرگ بودن وسفت بودن خیلی ببخشید مدفوعته فردا خ ...

باشه عزیزم ممنونم  ممنون به خاطر دلداریتون🥰🥰🥰🥰

2706