2737
2734
عنوان

کمک خشک کردن سیب

535 بازدید | 6 پست

خانوما یه مقدار سیب دارم میخوام تو فر خشک کنم راهنمایی کنید چطوری خشکشون کنم 

ممنون

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

من دیروز خشک کردم

خیلی راحته

حلقه های نازک کن

ولی مهم اینه ک هم اندازه باشن

لاغر و تپل نباشن چون دیر و زود خشک میشن

ی کاغذروغنی بنداز و روش بچینشون

فر رو بذار کمترین دما

طبقه وسط

چرخش هوا رو هم بزن

وقتی نیمه خشک شدن در فر رو باز کن و همه رو برعکس کن

بعد دوباره ببند.

حدود یکساعت و ربع اینا که باشه خشک میشه

فقط نذار خیلی خشک بشه

بعد دربیار بذار روشون تا دوروز باز بمونه تا کاملا خشک بشه

نوش جان

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلم من انواع و اقسام میوه هارو روی پکیج خشک کردم نیازی به فر نداره 

آخه ما پکیج نداریم شهرای جنوبیم نیاز به پکیج گرمایی نداریم گلم

2728
من دیروز خشک کردم خیلی راحته حلقه های نازک کن ولی مهم اینه ک هم اندازه باشن لاغر و تپل نباشن چون ...

ممنون عزیزم سیب های خشک که میخریم یکم ترش مزه اس به نظرت چی میزنن ؟ پرتقال یا لیمو ؟ چون سیاه هم نمیشن ؟ 

بعد سیب های شما سیاه نشدن ؟

ممنون عزیزم سیب های خشک که میخریم یکم ترش مزه اس به نظرت چی میزنن ؟ پرتقال یا لیمو ؟ چون سیاه هم نمی ...

اگه بخوای ترش بشن باید قبلش بذاری تو اب و ابلیمو

نه من نذاشتم 

سیاه نشدن

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم