2737
2734
عنوان

اتیش گرفتم از دست خواهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2112 بازدید | 108 پست
عزیزم چ باحاله من باشم خوب میزنمش بعد خوب بوسش میکنم ای شیطونا نعمتن😁

خخخخ

میترسم دیگ گندی ب بار بیاره من نفعمم راه منطقی میهوام

مادرشدنم آرزوست  😊 خواستار سرپرستی گرفتن فرزند دختر هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چون راه منطقی میخوای باید باهاش دوست باشی باهاش حرف بزنو بگو مردم ازاری کار درستی نیست اون شخص ادم موفقی نمیشه ، و اینکه اگ من گوشیو دستت میدم شماره دوستان جز مسایل خصوصی من هستش کسی دیگ اجازه نداره اون قسمت بره مثل این میمونه که داداش دوستم بره سر گوشیش و شماره منو برداره و اذیت کنه مزاحمت ایجاد کنه مطمعنن نه تو که خواهرمی دوست نداری ن شوهرم و نه بابام ،فقط باید از علت اینکه میگی کار درستی نیست بگی  تا ملکه ذهنش بشه

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
2738
چون واه منطقی میخوای باید باهاش دویت باشی باهاش حرف بزنو بگو مردم ازاری کار درستی نیست اون ادم موفقی ...

بهش زنگ زدم گفتم

میگ اجی دوستت چ دهن لقه

قرار شد ب تو نگه

اخه من چ طور حالیش کنم کار تو اشتباهه

مادرشدنم آرزوست  😊 خواستار سرپرستی گرفتن فرزند دختر هستم
ببین کار ب درس دادنش نیس مسعله ام تربیتشه الان فهمیدم پس فردا یواشکی گند ب بار بیاره چ کنم

خب تربیتش رو باید مادرتون انجام بدن دیگه 

هر طور صلاحه

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین عزیزم مشکل خیلی خاصی نیس فقط حساسیت بیش از حد دستش نده و به اینجور رفتارها حریصش نکن با حساسیت و تنبیه بیش از حد کاری که انجام داده چون تنبیه بیشتر نتیجه عکس داره

بعدشم مگه به دوستت چی گفته؟؟؟

2706