2726
دیشب ۹ خوابید 😑 هر شب ی جوره  امروز دیگه کولاک کرده

خوب شب زود میخابه توقع داری ۱۱ صبح بیدار شه؟دختر من‌۲ الی ۳ شب میخابه

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
سارا میگم با خامه صبحانه خامه درست کردی؟وانیلم میخواد؟

نه عزیزدلم اصلا درست نکردم

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه پسر ۲ساله من ۱۱ بیدار شد دیگه ۹ رفت تو تختش خوابید

طوطی و کلاغ هردو زیبا آفریده شدند،طوطی اعتراض کرد و زیبا شد اما کلاغ راضی بود به رضای خدا،امروز طوطی در قفس است و کلاغ آزاد...                                                                           پشت هر حادثه ای حکمتی است که شاید هرگز متوجه نشوی!      هرگز به خدا نگو چراااا؟
اینجا همه فروشگاهها تعطیل کردن انقدر نخریدم که کرونا اومد

اینجا هم تعطیله همه جا

خب خوابشو تنظیم کن سر ساعت خاموشی بزن عادت کنه

مامان: بله.....!میدونستی عشق یه مرد مال زنه؟!خب اونوقت اون زن از نظر تو کیه؟مامانم، عشق من مال توئه😍🌱🌻واینگونه من مردم واست💫🧿 پسررررم🧿💫
نه ولی توقع دارم از ۷ صبح بیداره دیگه الان میخوابید 

حق داری والا باهاش بازی کن خسته شه من هر وقت راهی ندارم فقط خستش میکنم متولد چه ماهیه

برادرزادم اینجوریه

بهش میگن بخواب صبح بری خونه عمه 

اونم میخوابه

غذا نمیخوره میگن بخور بعدش زنگ بزنیم به عمه 

سریع میخوره

یه همچین عمه قدرتمندی هستم😬

ولی جدا از شوخی یه چیزی که دوست داره بهش بگو صبح انجام میدی به خاطر اون بخوابه

لطفا پیام خصوصی نفرستید. متشکرم
برادرزادم اینجوریه بهش میگن بخواب صبح بری خونه عمه  اونم میخوابه غذا نمیخوره میگن بخور بعدش ...

چند سالشه؟

دختر من عمع نداره 😂😂

همه چیش خوبه 

الانم دیگه غش کرد از خستگی 

ولی نمیدونم چرا از خواب فراریه 

همش بدو بدو 

والا من دیگه کم آوردم

2706