2733
2734
عنوان

کوفته پزها تشریف بیارید

2675 بازدید | 27 پست

سلام خانمای کدبانو لطفا ی دستور عالی برای پخت کوفته تبریزی بفرمایید 

علت ترک خوردن 

و وحوه اصولی گذاشتن کوفته ها در سس 

شعله اجاق 

همه و همه 

لطفا 

خوشحال میشم به کانال من سر بزنید قراره پر بشه از آمزشهای مفید و بدرد بخور vafel_cake_dez@

من کوفته کباب میپزم

خیلی هم عالیه

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من کوفته نخود و گوشت کرمانشاه بلدم 

عالیه

حرف اول میزنه تو غذاها

خواستی بگم

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا

باید انقد مواد و ورز بدی که وقتی مواد و بلند میکنی ضرف باهاش بلند شه این میشه کوفته .وقتی گولوله میکنیم یه مقدار اب داغ بزار کنارت یه کم دستتو خیس کن اون اب داغ باعث میشه به هم بچسپه .

من کوفته نخود و گوشت کرمانشاه بلدم  عالیه حرف اول میزنه تو غذاها خواستی بگم

ممنون میشم اگر زحمت بکشی و تایپ کنی 💖

خوشحال میشم به کانال من سر بزنید قراره پر بشه از آمزشهای مفید و بدرد بخور vafel_cake_dez@
2738
باید انقد مواد و ورز بدی که وقتی مواد و بلند میکنی ضرف باهاش بلند شه این میشه کوفته .وقتی گولوله میک ...

پس داخل سس چی 

چرا وا میره 

مواد داخلش چی باشه

ما برنج و عدس و لپه و گوشت چرخ کرده پیاز رنده شده سبزی خشک معطر وتخم مرغ یکی و آرد نخودچی و 

مگر عدس داره؟؟ 

برنج و کته کن بی روغت

لپه هم که بپز معمولی گوشت تازه هم بریز توش اگر فریزری باشه وا میره من یک تخم نرغ یا دوتا هم میشگنم توش و البته پیاز رنده شده و مرزه  یا هر سبزی معطری که دوست داری هم خورد کن و ورز بره یک دور همش و چرف کن یا با سیبمینی پوره کن یا غذا ساز خوب میکس کن بعدم قلقلی کن و توی قالمه توی آب و نمک و رب و زردچوبه و بنداز

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤
دستور لطفا 😍

لپه پخته شده ۱ لیوان

پیاز متوسط ۱عدد

۲۰۰ گرم گوشت چرخکرده

سبزی معطر خشک مقداری

تخم مرغ ۲ عدد

آرد نخودچی ۲ قاشق غذا خوری

لپه رو بپز دوبار با چرخگوشت چرخش کن بعد تمام مواد رو بهش اضافه کن وخوب چنگ بزن نمک و زردچوبه هم بزن...

بعد گرد کن وتو روغن سرخش کن

درپایان یه پیاز سرخ کن و رب هم بهش اضافه کن واسه سس کوفته هات

بعد آب بریز جوش ک اومد کوفته های سرخ شده رو توش بریز...زمان بگیر دو ساعت بعد حاضره😋😋

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
کوفته نخود و گوشت

عزیزم خودم هم ی رگم کرمانشاهی هست 

هر وقت هم میرم اونجا برام می پزن 

اما خودم بلد نیستم 

2706