2737
2739
عنوان

یه سوال از نماز خونااا

| مشاهده متن کامل بحث + 476 بازدید | 41 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
ینی چی😕😕😕برا مصلا معربو ععشا یدونه اذون اونم تو معرب میگی بقیش بدون اذان و اقامه

نماز صبح دو 2 رکعت است.هم اذان هم اقامه
نماز ظهر چهار 4 رکعت است.هم اذان هم اقامه
نماز عصر چهار 4 رکعت است.فقط اقامه
نماز مغرب سه 3 رکعت است. هم اذان هم اقامه
نماز عشا چهار 4 رکعت است.فقط اقامه
در مجموع مسلمانان در طی یک شبانه روز هفده 17 رکعت نماز می خوانند که اذان اقامه هم به این صورت.

خواهشا اگه استار جان میخوای بخونی بهتر کامل بخونی .

فکر کن غذا میپزی نمک نمیزنی چه غذایی میشه

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه

همه نماز بلدین ؟؟🙁

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
نماز صبح دو 2 رکعت است.هم اذان هم اقامه نماز ظهر چهار 4 رکعت است.هم اذان هم اقامه نماز عصر چهار ...

بخداا دقیقن اینطوری میخونمم خیلییی ممنون که منو از شک دراوردی😍😍😍اجرت با خدا برا مامانم توضیح مسدادم گفتم از شمام بپرسم خیلی ممنون بران حمدو سوره میخونم 

سنگ شانس من سنگ توالته ...😒                              سومین کاربریمه😒

يه سوْال درباره قبله دارم 

خونه من و دوستم تو يه كوچس 

داشت نماز ميخوند ديدم اگه قبله اينارو تا خونه بگيرم دقيقا ١٢٠ درجه اي فرق داره 

ولي قطب نما  تو جفت خونه ها جنوب غربي و نشون ميده ولي در عمل قبله ها كلي فرق داره 

الان تكليف چيه 

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 
بخداا دقیقن اینطوری میخونمم خیلییی ممنون که منو از شک دراوردی😍😍😍اجرت با خدا برا مامانم توضیح مسدا ...

خواهش میکنم عزیزم ذره ای شک نکن به گفته هام  ،اگرم میخونی تنبلی نکن نصف نکن گلم اجرت باخدا منم برات صلوات میفرستم گلم تاخداهمیشه مادرت وایمانتون براهم نگهداره.

یادت نره روزی سست نشی این دنیا فانی برای مااون دنیا هست برااون دنیام اعمالمون هست

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
2706