2726
عنوان

خواهرشوهرام موقع خرید لباسام

697 بازدید | 27 پست

لباسی بخرم یا روسری.... بپوشم هیچی نمیگن. بعد میگن بده ما بپوشیم. بعد که یکیشون پوشید. بقیه تعریفش میکنن وایییی چقدر بهت میاد. وایییی چه خوب شدی. و ......

هر انسانی در طول زندگیش به دنبال معجزه میگردد.‌ و آن را در همه جا جست و جو می‌کند. در حالی که معجزه همین جاست. درون قلب هر انسانی.  آن جا که نیرو و اراده ی جز خداوند در جهان تصور نمیکنی . معجزه از ایمان شکل میگیرد. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دفعه بعد خواستن بگو ابجی جان شما که دوس ندارین 

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
قوم شوهرن دیگه تو هم اصلا خریداتو نشون شون نده

همیشه نه. ولی گاهی پیش میاد که ببینن  ولی این کار همیشگیشون

هر انسانی در طول زندگیش به دنبال معجزه میگردد.‌ و آن را در همه جا جست و جو می‌کند. در حالی که معجزه همین جاست. درون قلب هر انسانی.  آن جا که نیرو و اراده ی جز خداوند در جهان تصور نمیکنی . معجزه از ایمان شکل میگیرد. 
اصلا نده بپوشن

دیگه مثلا یه روسری میگه این جدید گرفتی. بده امتحانش کنم. چی بگم

خب شاید بهشون میاد! چرا اینقدر دلتون کوچیکه!! 

یعنی همیشه به اونا میاد فقط 

بعد روسری یا لباسی که من گرفتم. هیچی نمیگن  یعنی میخوان بگن بهت نمیاد .اونم همیشه

همیشه نه. ولی گاهی پیش میاد که ببینن  ولی این کار همیشگیشون

مادر شوهر منم همینطوره اگر ازمن یک کار یا هنر مثبت ببینه کلا بی محلی میکنه ‌نمیدونم چرا یکبار برای بچه خواهر شوهرم پاپوش بافته بودم فک کرد خریده شروع به تعریف کرد بعد که فهمید من بافتم شروع کرد به ایراد گرفتن اینجاش چرا بالا اومده سایزش مشکل داره ازین حرفا منم هر کار بکنم نشونش نمیدم خودش که میاد خونمون گوشه چشنی نگاه نیکنه که مثلا متوجه نشم😁

یعنی همیشه به اونا میاد فقط  بعد روسری یا لباسی که من گرفتم. هیچی نمیگن  یعنی میخوان بگن ...

عزیزم شما حساسی

اصلا مگه مونده تعریف بقیه ای!؟

آدمی منتظر تعریف بقیه میشینه ک خودش اعتماد بنفس نداشته باشه

اینقدر که تو نی نی سایت 😑😑😑😒😒😒کردم چشام حالت گرفت..
2706