2726

من دارم چندساله عالیه

مژه هام کوتاه و کمرنگه 

اینو میزنم مشششکی پررنگ و بلند و حجیم میکنه

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
من دارم چندساله عالیه مژه هام کوتاه و کمرنگه  اینو میزنم مشششکی پررنگ و بلند و حجیم میکنه

از کدوم سایت بگیرم اون مدل که تپله نارنجیه شما چن میخرین ؟

برا شفای*حالم*یه صلوات میفرستی تا منم به امید خدا بخندم ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از کدوم سایت بگیرم اون مدل که تپله نارنجیه شما چن میخرین ؟

ديجي کالا 

از 40تومن خریدمش الان 90وخورده باید باشه

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2728
من دارم چندساله عالیه مژه هام کوتاه و کمرنگه  اینو میزنم مشششکی پررنگ و بلند و حجیم میکنه

من  اسنس سورتی زدم خوب بود دوسه مشکی زدم اونم اونجور که یادمه خوب بود ولی اسنس بهتر بود ولی الان اسنس ها همش فک میکنم فیکن بعد الان یه ریمل دیگه خریدم اما دوسش ندارم تو نظرات دیجی گفته بودن بلللللند میکنه اما همچین نیس گاهی هم خیلی کم زیر چش سیاه میکنه 

ديجي کالا  از 40تومن خریدمش الان 90وخورده باید باشه

دیجی نداره میشه یه عکس ازش بدی اون مدل نارنجی رو نداره اون که مشکی نوشتس سفیده رو داره

دیجی نداره میشه یه عکس ازش بدی اون مدل نارنجی رو نداره اون که مشکی نوشتس سفیده رو داره

همونه.. اون قبلیع رو دیگه نمیزنه. همینم فول لشه

مال من اینه

همونه.. اون قبلیع رو دیگه نمیزنه. همینم فول لشه مال من اینه

یعنی چی یعنی این مدل دیگه نمیزنه ؟؟؟ نکنه فیکه بعد تحریما فیک شده ؟

2706