2737
2734
عنوان

اینایی که میگن قدمون ۱۷۷" درک نمیکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1927 بازدید | 95 پست
من خودم خیلی بلندم اخه تصور اینکه کسی ۵ سانت دیگه ازمن بلندتر باشه گیجم میکنه    تا کحا می ...

آره دیگه ۱۷۷واقعا زشتههههه برای یه زن

زن باید یکم ظرافت داشته باشه

۱۷۷خیلی دراز😐😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین نصف این اعدادو باور نکن. یکی بود همکلاسیم میگفت قدم ۱۷۰. بعد حالا هم قد من بود.من ۱۶۵ هستم. 

یکی دیگه از من کوتاهتر بود.قدشا میگفت ۱۶۵. در حالیکه با توجه به کوتاهیش از من باید ۱۶۰ باشه.

2728
کلا تو نی نی سایت دروغ زیاد میگن الان بپرسی قدتون چنده همه بالای۱۶۵....قدکوتاه ها هم همشون منم

منم همینو میگم "من خودم قدبلنده منطقه هستم قدم۱۷۳ هستش"   حالا تو نی نی سایت همه ۱۸۰ هستن  منم دیگه شودم ازون دختر بغلی ها

آره دیگه ۱۷۷واقعا زشتههههه برای یه زن زن باید یکم ظرافت داشته باشه ۱۷۷خیلی دراز😐😐

مگه میزان قد دست بنده اس

خدا میده

زشت و قشنگم نداره

هرکس زیبایی های خودش رو داره

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2738
من ۱۷۰ م ی بار رفتم داروخونه ی دختر خانومی متصدی بود کم کم ۲۰ سانت ازم بلندتر بود توپرم بود و البته ...

قد بلند توپر خوشگل میشه،مثل پریناز ایزدیار

گاهی اوقات کسی که فکر نمی‌کنی، کاری رو انجام میده که هیچ‌کس نمی‌تونه.

همین خانمی که گفتم یه داداش داره که کوتوله ست بیچاره نمیدونم چرا اینجوری شدن دختر انقدر بلند و داداشش کوتوله

طرف پدریم هستن و اون سمت همه خیلی بلندن داداش خودم ۱۶ سالشه ۱۹۶ هست قدش خدا رو شکر میکنم که من نرمالم😃

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
اولا که درست صحبت کن عزیزم یعنی چی تقریبا دومترن...همینا فقط ۵ سانت از خودت بلندترن..پس خودتم تقریب ...

چی گفت  که درس صحبت کنه؟😂😂😂

دومتر مگه فحشه ؟ 

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
اولا که درست صحبت کن عزیزم یعنی چی تقریبا دومترن...همینا فقط ۵ سانت از خودت بلندترن..پس خودتم تقریب ...

عزیزم اصلن حرف زشتی نزدم "ولی واقعن  اگه دیگه زیاد بلند باشن فوقش ۱۷۴ باشن"   ولی بعضیا  تو بعضی تاپیک هامیگن ۱۷۸ هستن نمیدونم چرا نمیتونم باور کنم 

2706