2410
2553

ربطی ب غذا نداره باید ادار صبحگاهی باشه قبلش آب نخورده باشی

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

قبل صبحانه و بعد صبحانه مهم نیست مهم اینه که قبلش چند ساعتی دستشویی نرفته باشی که بهترین زمان صبح هست و اینکه اگه خیلی از پریودت گذشته باشه حتی تو‌طول روز هم نشون میده.

ربطی نداره فقط مثلا هندونه می خوری زود زود میری دسشویی اون طوری نباشه عادی بری دسشویی بزن

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
2714
من الان زدم. سریع مثبت شد. درسته؟ 

آره درسته مبارک . من یک هفته مونده بود پری بیاد بی بی زدم دو خط کم رنگ افتاد باور نکردم روز پریود زدم سریع دو خط شد . همشونم شب استفاده کردم

9 روزگذشته

عکسشو بذار

هنوزم شوق دیدن بی بی چک مثبت دارم

بعد از ۸ سال معجزه ی خدا رو دیدم.١3 شهریور 98 روز تولد همسرم, فهمیدم حاملم,کادوی تولدش بی بی چک مثبت بود.از اسفند ۱۴۰۱ در حال اقدام برای بچه ی دوم هستم.
2706