2737
2734

خانوما من هفته هفتم بارداری هستم با دارو باردار شدم و از ۱۴ پریود شیاف پروژسترون استفاده و روزی دوتا دوفاستون میخوردم چند روز پیش دو سه قطره ترشح قهوه ای دیدم اهمیت ندادم امروز از صبح دیدم زیادم دیدم الان چیکار کنم خیلی میترسم سونوی قلب هم رفتم تشکیل شده بود صداشو شنیدم

امضاء قبلی:خدایا پس کی نوبت من میشه مامان بشم 😔امضاء جدید:خدایا به خاطر هدیه قشنگی که اخر سال ۹۸ بهم دادی هزار بار شکرت خودت مراقبش باش🙏🏻❤️۹۹/۴/۱ گل پسرم مرسی که اومدی تو دل مامانی و به زندگیم رنگ زیبایی بخشیدی منو بابایی بی صبرانه منتظرتیم🧿😘
حتما با پزشکت مشورت کن  استراحت مطلق و شیاف پروژسترون

اخه پزشکی نیست اصلا من زیر نظر دکتر نیستم 😔

امضاء قبلی:خدایا پس کی نوبت من میشه مامان بشم 😔امضاء جدید:خدایا به خاطر هدیه قشنگی که اخر سال ۹۸ بهم دادی هزار بار شکرت خودت مراقبش باش🙏🏻❤️۹۹/۴/۱ گل پسرم مرسی که اومدی تو دل مامانی و به زندگیم رنگ زیبایی بخشیدی منو بابایی بی صبرانه منتظرتیم🧿😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فکرکنم مشکلی نیست،چون منم شش هفتگی ام لکه دیدم استراحت مطلق،کردم،سوره یاسین میخوندم و استرس هم نداشتم،تازه سونو رفتم فقط ساک بود جنین نبود،تو خوبه جنین هست قلبش هست...

منم الان حالم خوبه...

2731

گلم وقتی دیدی باید میرفتی دکتر احتمالا شیافتو روزی دوتا یا سه تا کنه یا امپولم اضافه کنه

استراحت مطلق.نزدیکی ممنوع.توالت فرنگی.انشالله که چیزی نیست

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

توروخدا برام دعا کنید خیلی میترسم من بعد سه سال باردار شدم😔

2738