2733
2739
عنوان

جای خوابمو از شوهرم جداکردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1369 بازدید | 53 پست
ب نظرم شوهرت مشکوک هیچ مردی هرچقدر سرد باش نمیتونه ۲۰روز رابطه نداشته باشه شاید زن بتونه اما مردها ع ...

چرا میتونن خیلی اوناهم مشکلشون سرد مزاجیشون دست خودشون نیس 

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه راهی میشه توضیح بدی

رابطه دهانی و غیره

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا
2728
اگه زود اتزالیشو بگی صد در صد اینجوری میشه این واسه مردا بزرگترین توهینه چون مردونگیشونو زیر سوال می ...

خودش دوروز پیش گفت انقدر بعد س ک س غر میزنی بهم استرس میدی دیگه نمیتونم

یعنی خودشم خودارضایی میکنه

کافر همه را به خویش خود پندارد  دقیقا واس شوهرت من اما تهمت نمیزنم من ک نمیشناسم شوهرتو اما با توجه به شرایط شوهرم دارم میگم شوهر منم دوماه باهام سرد بود نزدیکی نداشتیم  تازه فهمیدم تو مجازی س ک س چت میکرد و ارضا میشده

اول برای خودت بعد برای حاجت من اللهم صل علی محمد و آل محمد الهی آمین  
خودش دوروز پیش گفت انقدر بعد س ک س غر میزنی بهم استرس میدی دیگه نمیتونم

اره مردا خیلی حساسن رو این چیزا هیچ وقت نکوب سرش ازت زده میشه

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2738

من میترسم بترکم ولی استپ دوباره کمک میکنه بهش دیگه برمپری روز ترکوندنم تو اینجور تاپیکا

2706