2410
2553
اولین باری که با شوهرم رفتم بیرون کلید نبرده بودم میخواستم زنگ بزنم خواهرم بیاد درو واسم باز کنه&nbs ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

خب تا اینجا میدونم چهارده روز پیش کرونا نگرفتم😅🤦‍♀️الان باید چهارده روز دیگه صبر کنم ببینم امروز گرفته بودم یا نه!!😑🤔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
صبح بیدار شدم فکر کردم کسی خونه نیست خودم و مامانم بلند داد زدم آییی مامان پریود شدم نوار بهداشتی کج ...

وای من رو این چیزا ایقد حساسن ینی اگه دادتشم بشنوه ای حرفو فکر کنم تا دوسال روم نی تو چشش نگاه کنم😂

سلام اینو قبلا هم گفتم

من خیلی تو فاز فیلم و بازیگری بودم اون موقع ها...در دوران نوجوانی منظورمه.... تا تنها میشدم فقط واسه خودم تمرین بازیگری میکردم

مثلا اسمارتیس می ریختم کف دستم، در حالی که داشتم قلبمو ماساژ میدادم اسمارتیسو عین قرص میدادم بالا بریده بریده نفس میکشیدم یه ژستی ام میگرفتم که مثلا دارم سکته قلبی میکنم😓

یبار دنباله لباس زیرام بودم فک کردم بابام مثله همیشه سره کاره باصدای بلند گفتم ماااااماااااان سو...ین ها و شو....ای منو باز کجا گذاشتی؟اونم هی میگف وایسا الان میام دهنتو ببند الان میام رفتم بیرون از اتاق دیدم بابام از دستشویی اومده نشسته حالا من😲😱😖

میگویند گرگ گرگ میزاید و گوسفند گوسفند،اما تنها انسان است که گاهی گرگ میزاید و گاهی گوسفند😏
2714
یه بار داداشم کوچیک بود با خواهرم که تازه سوتین میزد دعواش شده بود تهدیدش میکرد که به دایی میگم سوتی ...

واييييي مردم😂😂

یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد/طلب عشق ز هر بی سرو پایی نکنيم

یبارم نامزد بودیم طبقه بالای خونه پدر شوهرم مشغول بودیم هیچ کس خونه نبود بعد پدر شوهرم فک کرده بود ما طبقه پایینیم اومده بود طبقه بالا شوهرم زودی لباساشو پوشید رفت جلو تا من اماده بشم پدر شوهرمو سرگرم کنه رد رژم رو گردنش بود😰😰😰😰

صلوات
یبار دنباله لباس زیرام بودم فک کردم بابام مثله همیشه سره کاره باصدای بلند گفتم ماااااماااااان سو...ی ...

وااای یه بارم بلند گفتم ازین به بعد نوار بهداشتی بدون مشبک استفاده میکنم بابام تو اتاق بود

2706