2726
عنوان

چاقها بیان

741 بازدید | 119 پست

لطفا اونا که خیلی پولدارن جواب ندن

بچه ها شماها اضافه وزن دارید چی میخورید ایا هر روز خوراکی میخورید هر روز کیک و پیتزا و اینا دارید کالریتون چنتاس؟؟؟؟؟؟؟؟

😊😊یه برنامه غذایی معمولی😊😊

برنج با خوراک مرغ

نون و نیمرو

ماکارونی و ماست

پرتغال و سیب

در روز بخوره به ۲۰۰۰ نمیرسه 

چجوری وزن اضافه میکنید بیشتر از اینا میخورید؟

یا نه کم میخورید و چاقید

دنبال ارزوهات برو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من وقتی چاق شده بودم خیلی میخوردم هر روز با شوهرم بستنی و غذا بیرونو هرچی ک دلم میخاست هرچیااااا چشمم میدید میخوردم در حدی ک بترکم  تو روغن ریختن تو غذا ام اصلا رعایت نمیکردم ولی الن دلم نمیاد ی ق روغن بریزم دبیرستانم ک بودم یک سره زنگ تفریحا چیمس و پفکو هله هوله

وزن الن۷۰😍وزن اولیه۹۴😐وزن هدف۶۵😗😙قد ۱۷۰ کاربره قدیمی ام اذیتم نکنید خیلی نازم 😊 کرونا خر است

سلام نرم افزار کالری شمار بشقابو نصب کن وطبق اون کالری هایی که از دست میدی وبه دست میاری رو ثبت می‌کنی وبه نظرم یه پشتیبانه برا کم کردن سریع وزن.قد چندسانته و وزنت چنده؟

خدا جونم چشم وامید همه بنده هات به توعه 🤲 اللخصوص منو نینیمو عشقم.🧔👶🧕.رو تو ازمون برنگردون.⁦☺️⁩😘
سلام نرم افزار کالری شمار بشقابو نصب کن وطبق اون کالری هایی که از دست میدی وبه دست میاری رو ثبت می‌ک ...

اخه غذا کم میارم وسه خوردن هر چی میخورم به ۳۰۰۰ و ۲۵۰۰ نمیرسه

دنبال ارزوهات برو
من همیشه ملاحظه میکنم بعد یه وقتایییه روز میوفتم به خوردن ومیگم جهنم وزن واینا همونجاوزنم بالا میره ...

دقیقا😒

خدا جونم چشم وامید همه بنده هات به توعه 🤲 اللخصوص منو نینیمو عشقم.🧔👶🧕.رو تو ازمون برنگردون.⁦☺️⁩😘

چاق خودتی 😒😒

من از بدو تولد اشتهام زیاد بوده، مامان خدابیامرزم تعریف می‌کرد همیشه، مثلاً اگه عذاب وجدان نداشته باشم راحت یه بشقاب پُر پلوخورش می‌خورم، یا مثلاً غذا نونی باشه می‌تونم نصف نون سنگک بخورم، ولی اونقد نمی‌خورم و بازم چاقم، چون سوخت و ساز بدنم پایینه

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
سلام نرم افزار کالری شمار بشقابو نصب کن وطبق اون کالری هایی که از دست میدی وبه دست میاری رو ثبت می‌ک ...

خب منم همینجورم بهتر،مگه حتما باید برسه اگه نرسه که بهتره یعنی ما داریم از حد معمول هم کمتر غذا میخوریم

2706