2737
2734

این عشق من پسرداییم هس بعد ۸ سال هم ازم بزرگتره

ما ۴ تا دختره تو فامیل هستیم که هر ۴ تامون رو این آقا کراش شدید داشتیم از نوجوونی..تنها کسی هم که شمارش رو داشت مامان من بود که عمه اش بود 

خلاصه که منم خیلی مغرور بودم اصلا به پسر جماعت رو نمیدادم دیگه شمارش رو دادم به اون سه تا اینا هم التماس به این عشق من که بیا با هم باشیم و اینا هیچکدوم هم خبر نداشتن که من شماره ی عشقم رو به سه تاشون دادم😂

خلاصه وقتی یادم میاد عشقم چحوری دک شون کرد قند تو دلم آب میشه

البته بعدش فهمید کار من بوده که شمارش رو پخش کردم ولی به روی خودش نیاورد

حالا هم که شده عشق خودمو به هیچکس نمیدمش😂

حالا شما هم تعریف کنید😍

دلم داره میترکه نمیتونم تاپیک بزنم شوهرم مغازه داره میوه فروشی الانم مغازس یکی دو ماه پیش ک من حامله بودم تلگرامشو هک کرده بودم چون شک کرده بودم بش دیدم رفته تو این گروه های سک سی پی ام میده دنیارو سرم خراب شد زد زیر همه چی تلگرامشو خودش هک کرد رو گوشیم بعد اون  از اون ب بعد هم خییییلی حساس شدم خیییلی حالم بده هرروز گریه همش فک میکنم الانم ک تو مغازس انلاینه داره همینکارو میکنه بااین ک بعد اون ازش دیگه چیزی ندیدم ولی دلم اروم نمیشه اصلا الانم توهمی شدم میگم داره تو اینستا این کارو میکنه خدایا چیکار کنم هر چی رو خودم کار میکنم نمیتونم خودمو اصلاح کنم  دلم میخواد بمیرم  شب ک میاد خونه گوشیشو هرچی میگردم هیچی نمیبینم وای بازم تا تنهام این فکرا میریزه تو سرم تو رو خدا کمکم کنید کسی نیست همچین مشکلی داشته باشه اینجا

خدایا کمکم کن یادم فراموش کنم با اعتمادم چیکارکرد😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
وقتی خودت دوسش داشتی چرا دادی شماره رو؟؟ اون موقع چن سالت بود؟؟ الان چن سالته؟

اون موقع ۱۳ سالم بود چون میخواستم ببینم واکنشش چیه اگر پا داده بود که ازش متنفر میشدم

دلم داره میترکه نمیتونم تاپیک بزنم شوهرم مغازه داره میوه فروشی الانم مغازس یکی دو ماه پیش ک من ...

منم اینجوریم😰😰😫😫😫😫😫😫

بااینکه داستان منو بد نوشتی...ولی تو هنوزم خدایِ خوبِ منی❤ 

من یه بار پسر خالم با ماشین بوق زد سرم پایین بود گفتم گمشو آقا مزاحم نشو سرمو اوردم بالا دیدم پسرخالمه سوارم کرد رفتیم خونه مادربزرگ هی گفتم خدایا چرا انقد از تو ایینه ماشین نگام میکرد نکنه دلباخته ی من شده تو ایینه نگاه کردم دیدم زیر چشمم سیاااااه سورمه پخش شده بود واااای مردم الانم ک عشقه خودمه شوهرمه خخخخخ

دلم داره میترکه نمیتونم تاپیک بزنم شوهرم مغازه داره میوه فروشی الانم مغازس یکی دو ماه پیش ک من ...

چرا گوشی هاشون رو چک میکنید که بعد این فکرهای منفی ولتون نکنن خدایی الان خوب شد فهمیدی ؟؟؟نکنید تروخدا گوشی همسرتون رو چک نکنید

مرد اگر بد باشه هر کاری دلش بخواد میتونه انجام بده خیلی راحت و بدون اینکه زنش بفهمه پس فکر نکنید میرید گوشی چک میکنید خیلی زرنگید

2706