2737
2734
عنوان

لطفا کمک کنید دارم بدبخت میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1462 بازدید | 77 پست
آخه من دانشجو هستم و آلمان درس می خونم اصلا وقت اومدن بیرون تو جامعه رو ندارم

یع جوری از نداشتن خاستگار گفتی فک کردم یه دختری هستی که فقط چپیدی تو خونه ننتظری یکی بیاد ببرت...بابا بیخیال از خداشونم باشه بیان خاستگاریت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۳۰ سال   راننده سنگین  خوب تا مجردم که نمیتونم مستقل شم

شوهرمنم راننده ماشین سنگین هست وقتی مجرد بودم دوست داشتم با کسی ازدواج کنم ک راننده ماشین سنگین هست آخرش همین هم شد انشالله شماهم ب هرچی ک صلاحتون هست برسید سعی کن خودتو بهش ثابت کنی

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر
2731
2738
یچه ها میشه لدفا واسه 3 از  تاپیکای اخرم گزارش بزنید...خواهش میکنم😢😢

یکیش زدم

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر
😂😂😂😂😂😂

خوشبحالت ک خواهرشوهرجینفرلوپز هستی کاش منم دخترش بودم پولدار بودم

2706