2726
سُبْحَانَکَ یَا نُورُ تَعَالَیْتَ یَا مُنَوِّرُ أَجِرْنَا مِنَ النَّارِ یَا مُجِیرُ سُبْحَانَکَ ...

من خوندم.دست گلت درد نکنه.الهی همه حاجت روا بشیم 

دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام عزیزدلم شب خونده میشه گلم

من میخونم 

خانه دونفـ👩‍❤️‍👨ـره ما در تاریخ ۱۳۹۹/۸/۱👨‍👩‍👦سه نفر شد (آرمان کوچولو) و قراره یه فندق دیگه در تاریخ 1402/12/25به جمعمون اضافه بشه (آریان کوچولو) 🤰و بشیم چهار نفره 👨‍👩‍👦‍👦خدایاشکرت🌹🌹کوچولوی مامان خوش اومدی🥰🥰
من خوندم.دست گلت درد نکنه.الهی همه حاجت روا بشیم 

فدات بشم برات ایه الکرسی خوندم جانم

دوس داری برات ایه الکرسی بخونم یه فاتحه خوندی بگو تا برات بخونم 😙 خواهش میکنم امضام تا اخر بخون مهربون باش به راحتی دل نشکن اینجا از هر جای کشور هست هرکسی با طرز تفکر و عقایدی تو رو خدا مواظب باشیم چی داریم به طرف مقابلمون میگیم مواظب دل شکستنا باشیم   دیگه اذیت نکنین بازلغو میشم 😄کاربری سومم😙 اگرم دوس داشتی یه صلوات برام بخون خوندی بگو منم برام ۱۰‌تا میخونم .اللهم صل علی محمد وال محمد.مهربونم مرسی که خوندی.
اسی جان هر موقع دعا واینطور چیزا بود منم خبر کن ممنون میشم

فدات بشم چشم جانم برات ایه الکرسی خوندم‌

دوس داری برات ایه الکرسی بخونم یه فاتحه خوندی بگو تا برات بخونم 😙 خواهش میکنم امضام تا اخر بخون مهربون باش به راحتی دل نشکن اینجا از هر جای کشور هست هرکسی با طرز تفکر و عقایدی تو رو خدا مواظب باشیم چی داریم به طرف مقابلمون میگیم مواظب دل شکستنا باشیم   دیگه اذیت نکنین بازلغو میشم 😄کاربری سومم😙 اگرم دوس داشتی یه صلوات برام بخون خوندی بگو منم برام ۱۰‌تا میخونم .اللهم صل علی محمد وال محمد.مهربونم مرسی که خوندی.
تو رو خدا دوستاتون تگ کنین اونا رو هم از این ثواب عظیم بهره مند کنین میدونین هرکی رو تگ کنین کلیییی ...

انقدر دعا خوندم و چله گرفتم ولی هیچ ...اب از اب هم تکون نمیخوره....الانم دارم چله سوره بقره که خیلی سفارش کردن میخونم ولی .....گاهی خدا انگار خودش مسیول ناامیدی و ضعف بنده هاش میشه.....خسته شدم واقعاااا....هردعا که میگن میخونم ولی ذره ای تغییر نمیبینم خدا کجاست؟؟؟من که هر ثانیه دارم باهاش حرف میرنم چرا هیچ نشونی برام نمیفرسته چرااا سالهاس فراموشم کرده اخه مگه میشه یکی انقدر خالقش رو صدا کنه و پرو باشه ولی اون بیخیال....کو عدالت  😭😭😭😢😢😢😢😢

منم خوندم. انشاالله همه حاجت روا بشن 

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد

ممنونم عزیزم خیلی تاپیک خوبی زدی  خوندم انشاالله همه حاجت روا بشیم🤲🤲

ماهم خونه خریدیم یه خونه بزرگ دوخوابه یکیش ماله پسرام یه تخت اینور گذاشتم یه تخت هم اونور اتاق یکیشم مال خودمون 😍😍😍تو هال ۳تا فرش میخوره😍😍یه پنجره بزرگ هم داره یه حیاط بزرگ هم داره با یه باغچه کوچولو که توش گل کاشتم😍😍😍😍عاشق رویاممم
عزیزدلم این دعا در اصل دیشب و امشب و فردا شب خونده میشه ولی اگر بخوای چله بگیری هم میشه  هر دعا ...

خوندم عزیزم ممنون انشالله خودتم حاجت رواشی

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

خوندم. حاجت منو فقط معجزه میتونه بهم بده‌ . 😔😔😔😔

کاش به هر دو تاش میرسیدم همین امسال😭

داری امضامو میخونی؟؟؟ من ده ساله تو حسرت یه ارزو هستم. دیگه کم اوردم. فقط باید معجزه بشه من به این ارزوم برسم😔 خدا منو نمیبینه. توروخدا شما بهش بگید. شما منو دعاکنید. سر نماز... همین الان با همین دل پاکتون. یه صلوات برا ارزوم بفرستید. لطفا😔
2706