2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دکترم لعبت جعفرزادس شما چی؟ فقط میدونم زایمان طبیعی 3ونیمه و سزلرین 5ونیم.اگه بیمه باشی 1تومنشو بیم ...

اعظم ایمانی.بیمه تکمیلی بیشتر میده فکر کنم.من که از خدامه سز شم 

بیمه تکمیلی داری؟اگه داری رایگانه.میشه پرسم مال کجایی و چرا اومدی اینجا برا زایمان

اره دانا.من خودم جونقونی ام.بخاطر کار همسرم استان کرمانیم.اونجا کسی رو نداشتم اومدم اینجا برا زایمان دکتر اصلیم اصفهانه قرار بود اونجا زایمان کنم که تو سونو 32 هفته ام طول سرویکسکم کم شده بود دکترم دکتر ایمانی رو معرفی کردن گفتن برم پیششون که اورژانسی شدم شهرکرد نزدیک تره

اره دانا.من خودم جونقونی ام.بخاطر کار همسرم استان کرمانیم.اونجا کسی رو نداشتم اومدم اینجا برا زایمان ...

عه خوش بحالت بیمه تکمیلی داری منم کاش گرفته بودم.از دکترت بپرس ببین تو پارسیان کار میکنه یا نه.اگه اره که برو همینجا نوساز و تمیز و خوبه کرونایی هم ندارع و خوبه نگران هزینشم نیستی دیگه.

عه خوش بحالت بیمه تکمیلی داری منم کاش گرفته بودم.از دکترت بپرس ببین تو پارسیان کار میکنه یا نه.اگه ا ...

اره چون پارسیان کار میکنه دکترم معرفی کرد.فقط نمیدونم امکاناتش مثل بیمارستانا خصوصی اصفهان هست یا نه.رسیدگیشون پرستاراش

اره چون پارسیان کار میکنه دکترم معرفی کرد.فقط نمیدونم امکاناتش مثل بیمارستانا خصوصی اصفهان هست یا نه ...

ان شالله ک هست.نگران نباش.از دکترت میپرسیدی خب ک چطوره.من نتونستم خیلی باش حرف بزنم دربارع این موضوع.لطفا اگه چیزی دستگیرت شد ب منم بگو.

ان شالله ک هست.نگران نباش.از دکترت میپرسیدی خب ک چطوره.من نتونستم خیلی باش حرف بزنم دربارع این موضوع ...

پرسیدم خوبه گفت اره مجهز و تمیز و شیک.حالا باز پرس و جو میکنم.خودش که اخلاقش خوب بود امیدوارم بقیه کادر درمانیشم خوب باشن گنده دماغ نباشن

عه خوش بحالت بیمه تکمیلی داری منم کاش گرفته بودم.از دکترت بپرس ببین تو پارسیان کار میکنه یا نه.اگه ا ...

ینی کسایی ک بیمه تکمیلی دارن زایمانشون تو بیمارستان پارسیان هزینشو کامل بیمه میده !؟ . از دکترتون راضی هستین 

2706