2410
2553

من خیلی استفاده میکنم

همیشه عذاب وجدان دارم

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
من خیلی استفاده میکنم همیشه عذاب وجدان دارم

خیلی بده من س بچه م همش استفاده میکردم بچه م الان بااینکه ۳ سالهش ولی کولیکی همش گریه وبهونه اصلا یک طوری بعدفهمیدم از اشعه گوشی اینطور شده

واقعا علکی ترکیدم ...حیف ...کاش نی نی یار بهم تذکر میدادتا اینکه کاربریم قطع کنه😑
عزیزم کسی که استفاده نمینمایاند بدون اینترنت نمیتونه بیاد نی نی سایت بگه من استفاده نمینمایانده ام

بله ولی شاید کسی محدود کرده باشه و مثلا نیم ساعت یا به ربع بیاد

و کسایی که قبلا باردار بودن هم میتونن نظر بدن 

2714
خیلی بده من س بچه م همش استفاده میکردم بچه م الان بااینکه ۳ سالهش ولی کولیکی همش گریه وبهونه اصلا یک ...

سه تا بچه دارین و یکیشون این جوریه...کولیکیچی هست

سه تا بچه دارین و یکیشون این جوریه...کولیکیچی هست

من یک بچه دارم و اینطور شد اخلاقه  اوتیسمی هم داره ولی خداروشکر این بیماری نداره..مثل از ادم های غریبه بسیار خجالت میکشه وگاهی میترسه خیلی عصبی ...جاریم بام بچه زاید اونم مثل من زیاد نت وگوشی استفاده کرده بچه ش فوق العاده کولیکی ولحاز ونق نقو اصلا یک وضعیه ولی خجالتی نیس...

واقعا علکی ترکیدم ...حیف ...کاش نی نی یار بهم تذکر میدادتا اینکه کاربریم قطع کنه😑
هم گوشی وهم نت

وقتی بازی میکنم گوشی رو حالت پروازه

ولی همیشه وای فای خونه روشنه

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
وقتی بازی میکنم گوشی رو حالت پروازه ولی همیشه وای فای خونه روشنه

خیلی ضرر داره ...امیدوارم بچه تون سالم بیاد اگه دیدی خیلی گریه میکنه واینا..همش تاثیرات وای فای هستش..توجه کردین بچه ها قدیم اینطور نبودن چون نت و وای فای نداشتن ماشالله همه اروم ومعصوم

خیلی ضرر داره ...امیدوارم بچه تون سالم بیاد اگه دیدی خیلی گریه میکنه واینا..همش تاثیرات وای فای هستش ...

گوشی رو کنار میزارم

ولی وای فای واقعا نمیشه 

تک و تنهام شب تا صبح حوصلم سر میره مجبورم فیلم ببینم

اما برای اینم تایم میزارم

ممنون که گفتید

🙄 من بچه ندارم اصلا تو اقدامم نیستم ولی از همین الان شوهرم باهام اتمام حجت کرده باردار شدی گوشی و م ...

پس شماهم بگو ۹ماه بریم جزایر قناری 

اینطوری ادم حوصله ش سرمیره

آرزوییم این است آنقدر سیربخندی که ندانی غم چیست ❤
2706