2737
2734
عنوان

باردار ها بیاینننن

215 بازدید | 19 پست

رفقا من ماه دوم اقدام هسنم دوفاستون میخورم سونو ازمایش دادم تنبلی ندارم بخاطراسترس پریودم نامنظم بود که با دوفاستون درست شد.

۳روزمونده پریودم نفسم خیلی میگیره تا یه ذره راه میرم.نوک سینه هام مثل درد کبودی درد داره نمیتونم درست بزنم حتی.همیشه نشونه های پریودی داشتم یک هفته قبل پریود‌.ولی الان دردی ندارم اصلا.

میشه گفت نشانه های بارداریه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عه جدی؟مرسی عزیزم باشه ۳روزدیگه صبرمیکنم

اره عزیزم

توکل بر خدا ایشالا زود نتیجه بگیری اصلا بهش فکر نکن استرس عامل اصلی برای باردار نشدنه هرچقد بیخیال باشی زودتر نتیجه میگیری

Lea  
2731
اره عزیزم توکل بر خدا ایشالا زود نتیجه بگیری اصلا بهش فکر نکن استرس عامل اصلی برای باردار نشدن ...

سلام دوستم شما بودید توتاپیکت باباتون کرونا گرفته بود بهتر شدن!? 

خدایا اگر گاهی به جای تو درگاه دیگری را زدم ببخش مرا شرمسارم... خدا دوستت دارم 😘😍برای نی نی ام آرزوی سلامتی دارم دخترم عاشقانه دوستت دارم عشق من و بابایی. 😍همسرم و عشق اولم دوستت دارم سالم باشی همیشه 
2738
سلام دوستم شما بودید توتاپیکت باباتون کرونا گرفته بود بهتر شدن!? 

سلام عزیزم

بله

شکر خدا خوبه مرخص شده فقط خونه تا دو هفته گفتن قرنطینه باشه

ولی خداروشکر حالش خوبه

مرسی ب یادم بودی🙏🥰

Lea  
سلام عزیزم بله شکر خدا خوبه مرخص شده فقط خونه تا دو هفته گفتن قرنطینه باشه ولی خداروشکر  ...

فدات عزیزم خدا را شکر ان شا الله سلامتشو کامل بدست بیاره .شما هم باردارید کی زایمان میکنید!? 

خدایا اگر گاهی به جای تو درگاه دیگری را زدم ببخش مرا شرمسارم... خدا دوستت دارم 😘😍برای نی نی ام آرزوی سلامتی دارم دخترم عاشقانه دوستت دارم عشق من و بابایی. 😍همسرم و عشق اولم دوستت دارم سالم باشی همیشه 
سلامت باشی اگه خدا بخاد هفته بعد وقت سزارین دارم

بسلامتی منم ان شا الله دوم اردیبهشت سز دارم منم دعا کنید 

ب سلامتی فارغ شی گلم اگه لایق باشم حتما شمام برای من دعا کن🙏❤️

ان شا الله

2706