عنوان

خانم ها مهریه چقدر می گیرید وقتی ازدواج کنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1609 بازدید | 154 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من مهرم یک سکه هست ..اعتقادی به مهریه ندارم ..اما اگر خانمی درامد نداره و خانواده پشتیبانی هم نداره ...

مهریه خیلی خوبه..چون وقتی مرد بمیره بچه نداشته باشعه هیچی بهش نمیرسه فقط یک هشتم مال..بقیه میرسه به خانواده شوهر...ولی اگه مهریه داشته باشی اول مهریه زن زثرو میدن بعد ارث رو تقسیم میکنن

2731
شوهرت باید حداقل ۶۰۰ میلیون ناقابل بهت بده

چطوری حساب کردی سکه رو دونه ای 6 ميليون حساب کنی 1 میلیارد و 800 میشه😍

دخترکم،نمیدونی از اینکه با بودنت تونستی منو به آرزوهام برسونی و خوشبختیمو تکمیل کنی روی ابرام و دارم روی رنگین کمون میرقصم❤️💋عشق مامان بابا منتظرتیم زودتر بیاد عشقم👨‍👩‍👧

مهريه نميگيرم و نفقه ام نميخوام 

در عوض حق تحصيل و كار و خروج اَز كشور و حضانت و طلاق و ..... ميگيرم 

تو ايران بخواي ازدواج كني اَز اول بايد حواست باشه

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 

من ۴ سال پیش ۵۰۰ تا با ی سرویس ۶۰ تومنی اون موقع ک الان دیگه سنگین تر ی حساب میاد 🤣

الهی دورت بگردم قلب من ⁦❤️⁩همسرم همه دنیامه الهی من فداش بشم یکی یه دونه من قربون اون صداش بشم من همه ی زندگیه منه..کسی بیاد سمتش پر پرش میکنم 😁لطفا پروفایلمو کپی نکنید اینجا منو با این پروفایل میشناسن..ممنون عزیزان ⁦❤️⁩
2706