2737
2734
عنوان

بارداری ناخواسته و مصرف قرص

5448 بازدید | 20 پست

دوستان لطفا کمکم کنید چندوقته فهمیدم که ۵هفته س باردارم قرصای ویتامینD50000و هیدروکسی کلروکین و ازیترومایسین و کلداستاپ استفاده کردم سی تی اسکن ریه رفتم نمیدونم مشکل توی جنینم بوجود اورده یانه دکترم میگه یه سری مشکلات تو سونو مشخص نمیشه و اگه داشته باشه متوجه نمیشیم یا باید خاتمه بدی یا منتظر بمونی بزرگتر شه تو ماه های اینده که بزرگ شد سونو کنیم که اونموقع دیگه کاری نمیشه کرد خیلی درگیرم نمیدونم چیکارکنم لطفا راهنماییم کنید

عزیزم من سی تی نرفتم 

اما کلی قرص خشک کننده و ژلوفن مصرف میکردم تاهفته۸

الانم۲۰هفته ام بچه سالمه

{قیامت بی حسین غوغا ندارد،شفاعت بی حسین معنا ندارد،حسینی باش که در محشر نگویند،چرا پرونده‌ات امضاء ندارد}یاامام حسین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

هیچی نمیشه ... 

ماه اول ک ادم نمیدونه بارداره 

منم انواع اقسام قرص مصرف کردم ... یبوست شدید گرفتم ... انقد زور زدم تو دستشویی 😕😕

هیچی نمیشه ... الکی استرس نگیر 

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇

یه چیز بگم 

یه بنده خدایی همسایه مامانم اینا فهمید بارداره کلی بدو بدو بچشو بندازه نیفتاد بعد کلی قرص هزار پله بدتراز این همه مگفتن میمیره رفت تو ای سیو هوشیاری خیلی کمی داشت ک یادم نیست دقیقا  ولی میگفتن میمیره ، دختر نمرد هیچی دخترشم عین عروسک یعنی عروسک دیدی این بچم دیدی ،وای ادم دلش قنج میره واسش ،اصلا بد به دلت راه نده 

این بیچارم مشکلاتش زیاد بود خونه مادرشوهر زندگی میکرد ،خونواده خودشم همین دخترشو داشتن که گمون فوت شده بودن شوهره و مادرو خواهرشوهرش خیلی ازارش میدادن گمونم الان با وجود اون فرشته رابطه هاشون بهتره 

سی تی اسکن روچه تاریخی دقیق رفتید؟

تقریبا ۱۰روز پیش همسرم مشکوک به کرونا بودن منم نوشتن سی تی اسکن مشکلی نداشتم ولی چون گفتن پیش هم بودین بهتره این قرصارو مصرف کنین جلوگیری شه تقریبا این ده روز اخر قرصارو خورد.ویتامین D هم مضره 

عزیزم😞 خدالعنت کنه کسی رو که به دروغ به یه معصوم تهمت میزنه دنیا داره مکافاته ارزو مطمین باش

اره خدا ازشون نگذره

{قیامت بی حسین غوغا ندارد،شفاعت بی حسین معنا ندارد،حسینی باش که در محشر نگویند،چرا پرونده‌ات امضاء ندارد}یاامام حسین
2706