2733
2739

نکن خواهرشوهرم کرده جاش مونده 

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2728

صد دردصد از مد افتاده

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2738
یعنی. در ش بیارم 

دورت بگردم آره درش بيار اينا يه زماني مد بود قربون شكل ماهت بشم ناراحت نشيا من شمالي هستم اينجا كوليا پاكستانيا برا تكدي گري ميان دم درا همشون ازينا دارن!ناراحت نشيا از دستم دوست خوبم حلالم كن اگه ناراحتت كردم

كاربر دخترشمالي هستم كه بخاطر يه بي چاك و دهن تعليق شدم
صد دردصد از مد افتاده

میدونم از مد افتاده خودمم ی مدت مخالف بودم ولی دوسم انجام داد منم جوگیر شدم، 😂

این دنیا شوخی خداست 😢💔زندگیو باختم برای امید دوباره به زندگی برام یه صلوات بفرستین 💖
دورت بگردم آره درش بيار اينا يه زماني مد بود قربون شكل ماهت بشم ناراحت نشيا من شمالي هستم اينجا كولي ...

نه عزیزم ناراحت نشدم میدونمم از مد افتاده ولی میگن آدمو سگ بگیره جو نگیره 

این دنیا شوخی خداست 😢💔زندگیو باختم برای امید دوباره به زندگی برام یه صلوات بفرستین 💖
نه عزیزم ناراحت نشدم میدونمم از مد افتاده ولی میگن آدمو سگ بگیره جو نگیره 

خدا نكنه دور از جونت🧡🧡سادگي از همه بهتره!!زنده باشي انشاءالله😘🌹

كاربر دخترشمالي هستم كه بخاطر يه بي چاك و دهن تعليق شدم

من نافو دوست دارم خيلييييي

شوهرم نميزاره سوراخ كنم😭😭😭

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
من نافو دوست دارم خيلييييي شوهرم نميزاره سوراخ كنم😭😭😭

من میخاسم ناف و لبم سوراخ کنم همین بینیو که زدم دیگه ترسیدم انجام ندادم

من عاشق پیرسینگم اینجا اکثرا مخالفن عزیزم 

خیلی خوشگله میاد بهت مبارکت باشه

بعدم اصلا گوش نده کولیا و خلافکارا پیرسینگ و تتو میکنن چون واقعا هم پیرسینگ هم تتو از بدو وجود بشر وجود داشتن و تو خیلی از فرهنگا معنا و مفهوم قشنگی دارن 

هرکاری عشق میکنی بکن یه بار به دنیا میای

2706