2737
2739
عنوان

ب شوهرم مشکوکم کمک

1630 بازدید | 88 پست

سلام دوستان من ی ماه پیش تو گوشی شوهرم پیامک دیدم دوتا ک از طرف دوستش بود نوشته بود ((حموم برو بیا طرف خیلی حساسه تخفیف خواستم نداد خودت آنجا ازش تخفیف میگیری ))بعد تو اون یکی پیام هم نوشته بود ((شیره داری قبلش بزن بیا )) بعد من اعصبانی شدم بهش گفتم این چیه اونم فقط نیش خند میزد هیچی نمیگفت بعد دعوا گفتم دستت و بزار رو قران گذاشت با زور کمی انگار گفتم ب اون دوستت زنگ بزن بگو ک شیره نداری زنگ زد لو داد ک من دیدم و اونم چرت و پرت تحویلم داد گفت ک هیچی ب شوهرت گفتم ک شیره انگور پیدا کردی بیار خونمون بخوریم منم قطع کردم شوهرم میگه ندیده این پیام و و اشتباه آمده میگه اگه دیده بود پاک میکرد من هنوز بهش مشکوکم برام ی عالمه قسم خورد 

آدم های حسود همیشه خودشون سم میخورن و منتظرن ک بقیه بمیرن 😎😂😝

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم مشکوکم

دوست عزیزم هموطن تو خونه موندن علاوه بر اینکه برای سلامتی خودمونه وظیفه هم هست.کی گفته فقط نماز خوندن و روزه گرفتن جز وظایفه بخدا بیرون رفتنت حق الناسه من یکی که راضی نیستم ازت نمیگذرم.....
2731
2738

مشکوک باش

اصلا حس خوب ندارم

حس زنانم میگه شوهرت خیانت کرده رابطه جنسی هم داشته

تنها توصیم ب شما دوست عزیز اینکه از کاندم استفاده کن ک مریضی پریضی نگیری

انقد هم تابلو نباش اروم باش و درست حسابی مچشو بگیر

در ضمن اگه بعد از مچ گیری میخوای جدا بشی مچ بگیر 

ن اینکه بعد مچ گیری بگی بخاطر بچم مجبورم زندگی کنم یا خانوادم حمایتم نمیکنن و ازین حرفا

الهی تو نظر کن به دلم حال دلم خوب شود
2706