2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

تا حالا ب دوس پسرت بوس دادی وجدانن راس بگو 😎

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃
با چندنفر مثبت ۱۸ داشتی

🤣🤣🤣🤣

الهی دورت بگردم قلب من ⁦❤️⁩همسرم همه دنیامه الهی من فداش بشم یکی یه دونه من قربون اون صداش بشم من همه ی زندگیه منه..کسی بیاد سمتش پر پرش میکنم 😁لطفا پروفایلمو کپی نکنید اینجا منو با این پروفایل میشناسن..ممنون عزیزان ⁦❤️⁩
2714
عاشق شدم ۳ سال پیش  ی پسر خیلی جذاب داشت نگام میکرد ازش خوشم اومد اون موقع خیلی بچه بودم با ی ...

یادخاطره ی خودم افتادم ۱۸ سالم بود یه نره غول با موتور افتاد دنبالم بعد گفتم چی میخوای قسم و ایه اورد که من قصد بدی ندارم و قصدم ازدواجه و ...گفت شمارتو بده منم دادم بعدگفت پس منتظر باش زنگ میزنم گفتم باشه ولی مامانم باید منتظر بمونه اخه شماره ی مامانمو دادم . گفتم مگه نمیگی قصدت ازدواجه خوب به ننه ات بگو به ننه ام زنگ بزنه قرار خواستگاری رو بزاره . 

بعدش هی درخواست وخواهش که نه حالا بیا باهم اشنا شیم من هی انکار که نه فقط خواستگاری  اخرش ترک موتورش شد رفت  یادش که میوفتم هنوز که هنوزه میخندم

یه نی نی تو راهی دارم که بی دعوت داره میاد 
2706