2703
2553

سلام عزیزان

یگی از کاربرای سایتم که سه چهار سال خاموش بودم و خواننده چون رمزمو نمیدونستم دوباره کاربری ساختم

خوب یسری خیلی مهربون و با اخلاقن مثلا به تازه واردا میگن خوش اومدی یا مثلا شوخیای بامزه ای که حال و هوای عضوای جدید با سایت جور بشه

اما بعضیا نه!

که چی خوب؟

چی کار کنیم مثلا؟

تاپیکت‌مسخرست؟

آلان این گفتن داشت؟

چرا واسه همیچین چیزی تاپیک زدی؟

این تمام اون حرف ها و سوال هایی که آدمای منفی میان میگن و خوب قطعا تو فضای واقعی هم به این تلخی اند...

تو شرایطی که همه تو خونه ایم و واقعا حوصله ای نمونده یکی میاد سایت از روزمرگی هاش میگه یکی میاد حرفای دیگه با موضوعای مختلف میمیزنه

و کسی حق نداره بره حال طرفو خراب کنع

تنها کاری که باید کرد اینه که نرع تو تاپیک یا تاپیک رو ترک کنه

و با حرفاش حال دیگرانو خراب نکنه👎

روی صحبتم با اینجور اشخاصه

نام کاربری و مپروفایلمو  به یادت داشته باش و اگه یه بار یه عنوان ازش دیدی که خوشت نیومد و به نظرت مسخره بود اصلا به هیچ وجه نیا تو و نظر بده ابدا!

فقط راهتو کج کن و برو به عنوانی که دوست داری نظر بده هرچند اینجور افراد انقدر منفین که هرجا برن... از این آدما هم زیادن

فقط منفی بافی هاتون رو تو عنوان های من خالی نکنید!

خیای از آدمها مخصوصا تو شرایطی که اخبار مدام داره میگه نیاید بیرون میان تو سایت که حالشون خوب بشه ولی با حرفای یه سری حالشون خرابترم میشه...

البته بگذریم از بعضیای دیگه که مهربونن و با اخلاق💕

راستی راجع به اولین تاپیک و استفاده از کلمه حضرات🤦🏼‍♀️👎

نمیدونستم مال پویان مختاریه و بعضیا اومدن گفتن که اههه اههه چندشمون شد😐 نه نهههه فنش نیستم و نخواهم بود انقدر دوستم گفته که..😒

اینو گفتم‌ چون بعضیا گفته بودن اهه اهه فن پویان مختاریی😂 نه واقعا زیادم‌نمیشنامش😐

امیدوارم حرفا موثر بوده باشه... چون واقعا دوست  ندارم تو این سایت با کسی اصلا دعوا اینا بشه☹

خدای من بهشتی دارد نزدیک، زیبا و بزرگ...🍃❤ و به گمانم دوزخی دارد دور، کوچک و بعید... و به دنبال دلیلیست که ببخشد مارا گاهی به بهانه یک دعا...🤲🌈 

خب که چی الان😐😂😂😂😂

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...

که چی خوب؟

😂😂😂

من مسلمان هستم .اسلام کامل است.اما،من نیستم.اگر اشتباهی از من سر زد؛ این عیب را به من نسبت دهید نهدینم!!! 👈 این روزها بیشتر معنی دعای فرج رو میشه درک کرد، پس لطفا همه با هم بخونیم 🤲💗﷽💗اِلهى‏ عَظُمَ الْبَلاءُ، وَ بَرِحَ الْخَفآءُ، وَانْکشَفَ الْغِطآءُ، وَانْقَطَعَ الرَّجآءُ، وَ ضاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمآءُ، و اَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَ اِلَيک‏ الْمُشْتَکى‏، وَ عَلَيک الْمُعَوَّلُ فِى الشِّدَّةِ وَالرَّخآءِ، اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ، اُولِى الْأَمْرِ الَّذينَ فَرَضْتَ عَلَينا طاعَتَهُمْ، وَ عَرَّفْتَنا بِذلِک مَنْزِلَتَهُمْ، فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ، فَرَجاً عاجِلاً قَريباً کلَمْحِ‏ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ، يا مُحَمَّدُ يا عَلِىُّ، يا عَلِىُّ يا مُحَمَّدُ، اِکفِيانى‏ فَاِنَّکما کافِيانِ، وَانْصُرانى‏ فَاِنَّکما ناصِرانِ، يا مَوْلانا يا صاحِبَ‏ الزَّمانِ، الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ، اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏، السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ، الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ، بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرينَ.🤲خدايا بلاء عظيم گشته و درون آشکار شد و پرده از کارها برداشته شد و اميد قطع شد و زمين تنگ شد .....😔🌼اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری(س)🌼

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
خب که چی الان😐😂😂😂😂

اشکالی نداره که😂

همه زبون آدمیزادو نمیفهمن🤣

اینا دیگه هرکاری میخوان بزار بکنن تاپیکم‌واسه اونایی که در حد زبون آدم میفهمن😁

خدای من بهشتی دارد نزدیک، زیبا و بزرگ...🍃❤ و به گمانم دوزخی دارد دور، کوچک و بعید... و به دنبال دلیلیست که ببخشد مارا گاهی به بهانه یک دعا...🤲🌈 
اشکالی نداره که😂 همه زبون آدمیزادو نمیفهمن🤣 اینا دیگه هرکاری میخوان بزار بکنن تاپیکم‌واسه اونایی ...

من حرفم شوخی بود😐

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
2714
تو هرکاری هم کنی پیام بذاری نیان بی ادبا باز میان کارشون اینه که اعصاب بقیه رو ناراحت کنن سادیسم دار ...

سادیسم دقیقا🤦🏼‍♀️👌👌👌👌