2737
2734
عنوان

گرفتارا....حاجت دارا

234 بازدید | 39 پست

بیایین امروز هرکی هر نیتو حاجتی داره زیر این تاپیک بنویسیم و برای هم دعا کنیم 

که همه گرفتارا گره گشا بشن و حال همگی شما ها خوب باشه انشالله 

میخوام مادر بشم .آرزوی دیگه ای ندارم 😔

من یک روستایی کردهستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و توی روستا هم ازدواج کردم 💑خیلیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی ،من دهاتی ام ،دهاتی فحش نیست🌷خجالت آور نیست 😊پنجره ی من هرروز رو به کوه و دشت و درخت و رودخونه باز میشه 😍همه ی گنجشک ها و مرغ و خروس ها پایین پنجره به امید خرده نون های من جمع میشن و سروصدامیکنن☺اینجا لذت هایی رو داریم که  محشره !نون و کلوچه های محلی 😍عکس هایی که پشتش دیوار آپارتمانا نیست و تا چشم کار میکنه طبیعته 😊بازی بچها ،لباسهای رنگارنگ...سادگی و صمیمیت ❤براتون دل شاد میخوام ،قلب مهربون ❤براتون یه روز به یادموندنی توی یه روستا میخوام کنار مردمی که انگار از فضا اومدن و رفتارشون  شبیه مردم شهرنیست🌹 

بچه میخوام بچه 😭😭😭😭😭😭

همیشه دنبال این بودم که یه آدم خاص تو زندگی کسی باشم اما همیشه یه آدم معمولی و حتی کم اهمیت تو زندگی بقیه بودم. و این بزرگترین درد منه. خدایا به خاطر وجود تنها دخترم، عشق اول و آخرم، هزاران بار شکرت🙏🙏🙏🙏🙏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

از خدا میخوام که فرج امام مون رو برسونه اون حاجتی که همش ازش میخوامو بهم بده عاقبت بخیرم کنه 

دلم ز هرچه به غیر از تو بود خالی مانددر این سرا تو بمان ای که ماندگار تویی                                                  

هرکی براش مقدور برای رفع گرفتاری پدر دوست عزیزمونsahraa1235@ هر چنتا صلوات که میتونه بفرسته 

و همچنین رفع بدهکاری دایی خودم که اصلا توی اوضاع مناسبی نیستن🙁😘❤

مرسی از لطفتون عزیزان

2738

هموطن عزیز

با توجه به قرار گرفتن سایه ای

از تاریکی و بیماری بر روی کره زمین جهت دفع آن

روز ۱۹ فروردین روز شرف الشمس    خورشید در حداکثر توان خود هست جهت تقویت این نیرو و نافذ کردن توان آن

و از بین بردن تباهی از بعد از اذان ظهر تا ساعت ۴ بعد از ظهر

دستورالعمل زیر توصیه میگردد

۱-خواندن سوره یاسین

۲-خواندن سوره الرحمان

۳-خواندن سوره الشمس

۴- خواندن آیه نور آیه ۳۵ سوره نور

۵- دعا و تقاضای حاجات

هموطن خواهشمند است تا میتوانی انتشار بده🤲🤲🤲🌹🌹🌹🌹🙏🙏🙏🙏🌹

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
میخوام مادر بشم .آرزوی دیگه ای ندارم 😔

ایدیتونو یاد داشت کردم از این به بعد توی نمازام و زیارت عاشورام ب یادتونم 

الانم 10 تا صلوات برای رسیدن به حاجتتون فرستادم 

2706