2733
2734
عنوان

نیاز ب درد و دل دارم

110 بازدید | 12 پست

من5ماهه عروسی کردم و اندفعه زمان پریودیمو یادم رفت و از شانس بد ی جورایی از دستمون در رفت،حس میکردم پریودیم عقب افتاده و بعد ی مدت لکه بینی داشتم،رفتم پیش ماما گفت برات ازمایش بارداری مینویسم هروقت پاک شدی برو واسه از مایش،حالا امروز صبح بیشتر شد لکه و بیشتر شبیه پریودیه ولی بدون درد در حالی ک من قبلا ب شدت دل درد میشدم،از صبح دارم از کمردرد میمیرم در حالی ک قبلا کمر درد نداشتم موقع پریودیم،سرچ کردم نوشته بعضیا با وجود بارداری بازم پریود میشن،از اونور نوشته لکه بینی و کمر درد از علائم بارداریه،دارم دیوونه میشم

شاید از نظر خیلیا اینا ساده باشه ولی نمیدونم باید چیکار کنم،دکتر گفت اگه پری شدی دیگه نمیخواد بری ازمایش بدی،از اونور سرچ ک کردم نوشته با وجود بارداری بازم پریود میشن،نمیدونم برم ازمایش بدم،نرم بدم چیکار کنم

ی هفته صبر کنم ک ببینم چی میشه از اونور تحمل ندارم

همش بیخودی دارم گریه میکنم اصلا نمیدونم چمه 

نی نی اکه داشته باشی ب زندکیت امید میده

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738