2726
عنوان

خانوما بیاین صادقانه از محدودیت هایی ک براهمسراتون ایجادکردین بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 2156 بازدید | 191 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم دقیقا من دوست دارم برای هم دوستای خوبی باشیم

البته من برام دوست و خانواده فرق داره

یعنی نمیگم با مامانم دوستم چون جایگاه صمیمیت مامان خیلی بالاتر از دوسته

یا اینکه همسرا باید همسرهای خوب و کاملی برای هم باشن چون ارزشش خیلی بیشتر از دوستیه

البته منظورمون یکیه از نظر کلمه مقایسه کردم

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین
نمیزارم با رفیقاش بره بیرون. نمیزارم تنهایی بره تفریح. حتما باید بدونم پولاشو چیکار میکنه. نمیزار ...

خیلی باحالی دقیقا اسیرش کن لیاقت بعضی مرداهمینه

براسلامتی دخترم،همسرم و خودم یک صلوات بفرستین لطفا  
منم جز خونه دختر داییم ک شوهرش دوست همسرم جای خاصه دیگه ای نمیرم ولی دلیل نمیشه چون خودم نمیرم نزارم ...

من ترجیح میدم کسی رو انتخاب کنم ک دقیقا عین خودم باشه و تفاوت رو اصلا دوست ندارم

خوشبختی توی شباهته 

نظر ها متفاوته همه اینطوری نیستن

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین

کفتربازی

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
به نام خدا هیچی از اول نه اهل رفیق بازی بود نه سیگار نه مشرو.ب نه تفریحات مجردی.نه تنها رفتن خونه ف ...

چقد عالی خوش بحالت پس عملا احساس خوشبختی تمام داری؟

براسلامتی دخترم،همسرم و خودم یک صلوات بفرستین لطفا  

من هيچ محدوديتي نذاشتم خودش همه رو رعايت ميكنه تنها محدوديتي كه گفتم بهش و خودشم راضيه اينكه برا خواهراي بيشعورش كاري انجام نده ، همين

خدايا شكرت بابت هرچي كه دادي و آرامشي كه عطا كردي ، دوستت دارم♥️♥️
2706