2410
2553

هموطن عزیز

با توجه به قرار گرفتن سایه ای

از تاریکی و بیماری بر روی کره زمین جهت دفع آن

روز ۱۹ فروردین روز شرف الشمس    خورشید در حداکثر توان خود هست جهت تقویت این نیرو و نافذ کردن توان آن

و از بین بردن تباهی از بعد از اذان ظهر تا ساعت ۴ بعد از ظهر

دستورالعمل زیر توصیه میگردد

۱-خواندن سوره یاسین

۲-خواندن سوره الرحمان

۳-خواندن سوره الشمس

۴- خواندن آیه نور آیه ۳۵ سوره نور

۵- دعا و تقاضای حاجات

هموطن خواهشمند است تا میتوانی انتشار بده🤲🤲🤲🌹🌹🌹🌹🙏🙏🙏🙏🌹

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا

نماز آیات هم بخونیم🙄🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

همشو بایدبخونیم

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2720
نماز آیات هم بخونیم🙄🍭

فک نکنم چون خسوف و کسوف  و..که نیست

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
همشو بایدبخونیم

بله ،زیاد نیست که گلم

بله ،زیاد نیست که گلم

میدونم عزیزم فک کردم یکیشو باید بخونیم 

مرسی ازت❤

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻