2726

نه منم نرفتم، به دکترم گفتم اگه لازمه برم گف بذار برای بعد تعطیلات که شرایط بهتر شه ، اینسری هم رفتم گفت ولش کن فعلا

البته قندمو تو‌خونه گرفتم نرمال بود برای همین دکترم گفت اصلا نشد بری هم نگران نشو

زندگی چون پیچکی است که انتهایش میرسد پیش خدا🥰🥰
نه منم نرفتم، به دکترم گفتم اگه لازمه برم گف بذار برای بعد تعطیلات که شرایط بهتر شه ، اینسری هم رفتم ...

من امروز رفتم آزمایشگاه فردا هم باید برم دارم دیوونه میشم سپردم به خدا دیگه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نگرانی  و استرس بدتر از همه چیزه، برو هم دستکش هم ماسک بزن، سعی کن جای شلوغم نمونی

اومدی همه لباساتو بشور و خودتم دوش بگیر

توکل بر خدا ، نگران نباش ، انشالله خدا خودش مواظب هممون هس

زندگی چون پیچکی است که انتهایش میرسد پیش خدا🥰🥰
2728

منم ۱ اردیبهشت میخوام برم ولی آزمایشگاهی که میرم واسه همین دکترمه یه جورایی فقط باردارا میان خصوصیم هست مراجعه کنندش کمه یکمم که خودمون رعایت میکنیم ترس نداره یه خون میخواد بگیره که همه چی تمیزه بعدشم  دستکش و ماسک بزن . عزیزم استرس خودش از کرونا برای ما بدتره

نکران نباش انشاله ک چیزی نمیشه.من ک رفتم زایمان کردم تو محیط بیمارستان واینا چی.گفتن تاچهارده روز اگ علایم پیدا نکردی نگرفتی کرونا رو.دیروز روز چهاردهمی بود ک ازناحیه قفسه سینه شروع کرد ب درد وسوزش ولی هیچ علامت دیگ ندارم

منم سپردم دست خدا ک خدا بخاطر بچه طفل معصومم نگیرم این مریصی رو....

نکران نباش انشاله ک چیزی نمیشه.من ک رفتم زایمان کردم تو محیط بیمارستان واینا چی.گفتن تاچهارده روز اگ ...

الان از وقتی اومدم سرم درد میکنه بسکه فکر بی خودی کردم استرس فردا رو هم دارم 😥😥😥