2737
2734

یه سوال از نظر شرعی و رضای خدا میخوام جوابشو بدونم؟

دایی ام  وخاله ام اومدن خونمون ( ایندفعه دوم هست ک تو عید دارن میان خونمون ) من خودمو بخواب میزنم یا تو اتاق سرگرم میکنم ک برن....چون خوشم نمیاد ازشون و راحت باهاشون نیستم...نمی‌دونم منظورمو چجور برسونم...

ولی کینه ومشکلی ندارم...

فقط میخوام صله رحمم رعایت بشه فقط خدا ازم راضی باشه

هر وقت مهمونی جایی ببینمش سلام علیک باهاشون دارم ولی سنگین سعی میکنم باشم

الان بگید من پیشش نرم اشکالی نداره؟

مثلاً می‌خوام هر یک ماه یا هردوماه فقط درحد رعایت صله رحم ؟ ولی الان فعلا نمی‌خوام برم پیششون اشکالی داره؟

" آن گاه که دوست داری همواره کسی بیادت باشد....بیاد من باش که من همیشه بیاد توأم "   بقره آیه 152

چی میگی؟

دیدم همه نوشتم گفتم منم بنویسم شاید معجزه شدو اونموقع ک تاریخ 1399/9/9شد حامله باشم و بچم سه ماهش باشه خداجونم خیلی ممنونم از داده هاو نداده هات اما تروخدا منو لایق مادر شدن ببینو نزار بیشتر از این حسرتشو بکشم😢😳😳 خدایا حافظ عزیزانم باش😍😍همسر جانم زیر سایه ات خوشبخت ترین بانوی جهانمممم😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من هم با عموهام اينطور هستم ولي صلاح ميبينم چون ادمايي درستي نيستن و ادمو منحرف ميكنن منم براي همين ميرم بيرون يا تو اتاق ميمونم وقتي ميان 

حَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

خب عزیزم نری بی احترامی بهشونه  . باید به مهمون احترام گذاشت . برو در حد چند دقیقه بشین احوالپرسی کن بعد معذرت خواهی کن و بیا اتاقت . 

الهی مرا آن ده که آن به .... کنکوری پر انرژی   ...الهی به امید تو .اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2738

بهتره یاد بگیری ما آدم ها با هر کسی ک میاد خونمون و احترامش میکنیم حتما ازش خوشمون نمیاد مثلا بعد از ازدواج باید ریخت کسایی رو ببینی و لبخند ب لب داشته باشی ک شاید بیشتر از خالت ازش بدت میاد این رو واسه خودت گفتم تو این سایت همه میگن قطع رابطه ولی زندگی واقعی اینطور نیست

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏

ببخشید میشه یه نفر بانوی بی نشان رو برام تگ کنه...ایشون شنیدم میتونن کمک کنن

" آن گاه که دوست داری همواره کسی بیادت باشد....بیاد من باش که من همیشه بیاد توأم "   بقره آیه 152
بنطرم ادب حکم میکنه بری پیششون کمی ک نشستی به بهانه ای عذرخواهی کن برو تو اتاقت

نمیشه آخه اگه میشد اینکارو میکردم...ولی میدونم برم کلی بهم گیر میدن ..نمیشه...یه جوری هستن...همش چرت وپرت میگن

ببخشید میشه یه نفر بانوی بی نشان رو برام تگ کنه...ایشون شنیدم میتونن کمک کنن

ببین یه جنبه دیگه هم داره. مثلا اين کارشما باعث میشه اونا چه احساسی داشته باشن مبادا دلشون بشکنه البته اگر اینقدر مقیدی ميگما. من شخصا میترسم کاری کنم که کسی دلش بگیره

تو منه بی اعتقاد منه بی باور رو با یه معجزه مومن کردی. مومن به وجودت مومن به اینکه هستی خوبم هستی وجود داری اونم به زیباترین شکل. آخ پسر کوچولوم پسرقشنگم خیلی عاشقتم🥰😍
من هم با عموهام اينطور هستم ولي صلاح ميبينم چون ادمايي درستي نيستن و ادمو منحرف ميكنن منم براي همين ...

آهان خب اینکار ک شما میکنید زشت که نیست؟...چون اونا میفهمن ک ما پیششون نمی ریم؟  

من ک تو دلم میگم بزار بفهمن خب خوشم نمیاد...شماهم همینطورید؟

2706