2726
عنوان

یه چیزی تعریف کنید بخندیم

190 بازدید | 15 پست

از سوتی هاتون بگید از دوران عقد😁😁

از روز عروسی

از متنای اشتباهی ک فرستادید

ببخشید از گوز خواهشا نگید خیلی بی مزس نمیدونم کجاش خنده داره اخه خز شده دیگه

چیزای بامزه تعریف کنید از خودتون منم میگم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
قال روحانی: از شنبه     هرهرهر صبح جمعه   هرهرهر

😂

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣

یبار تو راه مشهد بودیم با کاروان روستامون منم بچه بودم بزور بیدارم کردن نماز بخونم صبحیی از اتوبوس خوابااو رفتم پایین وضومو گرفتم نمازو خوندم اومدم بالا یادم اومد تو وضو صورتمو نشستم، 🤣

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم

یبار بعد به مسابقه ی فوتبال جام جهانی تو خانواده شوهرم اینا دور همی گرفتیم

هر کی یه چی از اینستا میخوند

منم جوگیر شدم یه پست دیدم بلند خوندم

توپ تا نک فشفشه داور ما ....

خودم فهمیدم دیگه نخوندم🤣

شوهرمم پرید وسط حرفم هی میگفت عه عه😠

بقیه هم مرده بودن از خنده

مبی هستم.عضویت تیر ماه ۹۴👒
2706