2703
2553
عنوان

جنسیت بیبی

| مشاهده متن کامل بحث + 342 بازدید | 41 پست
اخه جنینو ندید فقط ساک دید پنج هفتم گفت دو هفته بعد بیا 

بعدن اصلاح کردم الان بخون  منطورم ساک بود 

خدایا شکرت به خاطر همه چیز ...عزیزانم را به تو میسپارم ..لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

بنظرم ان تی رو میرفتی! خصوصا اگه بچه اولت هست چون آدم وسواس بیشتری داره!

و بعد اینکه سونوی ان تی جنسیت رو دقیق نمیگن!حداقل تا انومالی باید صبر کنی

سونوگرافی ها الان خیلی با ملاحضه عمل میکنن

منکه پریشب سونو بودم، 3نفر مونده به نوبتت زنگ میزد که بیای که نه معطل بشی و نه تجمع بشه

منکه به هیچی ویار نداشتم

نه شوری و نه شیرینی 

نمیفهمیدی بچه دختره یا پسر

همه چی هم میخوردم و میخورم   

فقط ورمم از ماه 4شروع شد دیگه   

البته که فشارم همیشه طبیعی بوده و در خوردن نمک هم رعایت میکنم

میگم لک بارداری میره؟؟؟ 

سلام دلبندای مامان ❤️ میدونین چندوقته من و باباتون انتظارتونو میکشم؟؟؟ میدونید چقد ماها گذشت وما هر ماه منتظر بی بی چک مثبت بودیم! همه فکر میکنن باید حتما بچت کنار باشه تا اسمت یه مادر باشه، اما همه ی کسایی که منتطرن هم مامانن، مامانای مهربونی که دلشون پر میکشه برای نگاه کردن به بچه ای ک از گوشت استخون خودشونه.. باور کنید همه ی ما مادریم! ما ها مادریم ک شبها خواب نی نی میبینیم. صبج که بلند میشیم دلمون برای خوابمون تنگ میشه😞 ما ها هم مادریم ک خیال میکنیم بچه ها خونه رو گذشتن رو سرشون و منتظرن باباشون ا سرکار بیاد و باهاشون بازی کنه... ماها همه مامان های منتظری هستیم ک امید داریم به روزی ک  صدامون بزنن وما باعشق بگیم جان  مامان(-:❤️
عه مطمعنی خدا خیرت بده عزیزم داغون شدم برام وعا کن بعده چند وقت باردار شدم همه چی خوب پیش بره 

ان شالله خدا بهت یه نی نی سالم و خوشگل بده ..چند هفته ای الان؟

خدایا شکرت به خاطر همه چیز ...عزیزانم را به تو میسپارم ..لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم
2714
دکترم گفت نیا من تهرانم اینجا وضعیت خراب بود

منم تهرانم 

چه دکتر بیسواد و نفهمی بوده ، دکتر متخصص نظرش اینه باید اینا انجام بشه سر وقتش چون از موقعش بگذره فایده نداره

از وقتی کرونا اومد هم غربالگریمو رفتم هم تو عید آنومالی رو دادم هفته دیگم ویزیت دکتر دارم 

اینهمه تو تلوزیون متخصص آوردن که باردارا آزمایشا وغربالگریاشون واجبه باید با احتیاط برن انجام بدن حتما😐 

پسرم، قلبِ خونه ی ماست❤

ان تی نرفتی؟😳

ان تی برای جنسیت نیستا

برای سلامت و از واجبات

دکترتو حتمنننن حتمن عوض کن همه پزشکت میگن حتی با کرونا ان تی انومالی و سونوهای مهم رو باید رفت

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
عه مطمعنی خدا خیرت بده عزیزم داغون شدم برام وعا کن بعده چند وقت باردار شدم همه چی خوب پیش بره 

هفته ۸ تموم شد برو سونو هم صدای قلب قشنگشو میشنوی هم همه چی تشکیل شده 

👑پسرم‌تاج سرم 👑   😇دخترم بال و پرم😇 خدایا بخاطر وجود همسرخوبم  و پسرم و دخترم شکرت

بچت دختره عزیزم به احتمال زیاد . عین علائم تو رو داشتم همه میگفتن پسره قطعا.  دو سه روز پیش رفتم سونو گفت دختره.  منم دلم شوری میخواست حالت تهوعم نداشتم.  البته اینا همش احتماله ولی مال من که دختر شد الحمدالله

2706