2726

نه ناگهانی نبود سرطان داشت

پدر بزرگم اصلا سنی نداشت و از نظر سلامت بدنی عالی بود ، قد و هیکل توپ 

ولی بعد این بیماری اصلا نمیشناختمش ، وضعیت بدی ازش دیدم 

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مادر بزدگم(مامانه بابام)که خیلییی دوسش داشتیم..تو ۸۰سالگی..ی روز عصرکه خواب بودم بابام زنگ زد گفت میریم شهرستان مادربزرگت فوت شده..تا چندماه طپش قلب داشتم..گفتم اخه اینحوری میگن؟ی مدت لگزوپرام خوردم تا خوب شدم..و راستشو بخوای ترسیدم گفتم نکنه اتفاقی واسه عمه وعموم افتاده که گفتن مادربزرگته..واسه همین بیشتر ترسیدم

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2728
مادر بزدگم(مامانه بابام)که خیلییی دوسش داشتیم..تو ۸۰سالگی..ی روز عصرکه خواب بودم بابام زنگ زد گفت می ...

مرگ حقه و برای همه هست

خوش به سعادتشون که بزرگ شدن بچه هاشونو دیدن نمیدونم نوه هاشونو دیدن و تو سن طبیعی فوت کردن

پیری اضافه هم خوب نیست واقعا

مرگ حقه و برای همه هست خوش به سعادتشون که بزرگ شدن بچه هاشونو دیدن نمیدونم نوه هاشونو دیدن و تو سن ...

بله واقعا..خداروشکر بچه هاش بزرگ بودن..نوه نتیجه دید..مرگ عزیزاشو ندید..خیلی خوب زندگی کرد..خیلی راحتم فوت شد..ایست قلبی کرده بود..خیلیی زن دست ودلبازی بود..به فقیرا ونیازمندا کمک مالی میکرد..هرخانومی که زایمان میکرد اگه وضع مالیشون بد بود کلی براش تخم مرغ وکره وبرنج وگوشت میخرید میبرد..شهرشونم کوجیک بود..من همیشه میگم چون این کارارو میکرد خداهم مرگ خوب براش رقم زد..اذیت نشد اصلا..

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
بله واقعا..خداروشکر بچه هاش بزرگ بودن..نوه نتیجه دید..مرگ عزیزاشو ندید..خیلی خوب زندگی کرد..خیلی راح ...

خوش به حالش که خسیس نبوده و حق 20 نفرو تصاحب نکرده

تو بستگان ما هست بچه هاش با کلی دردسر زندگی میکنن خانم نشسته تو ملک 20 میلیاردتومنی

میگه مال خودمه

چی میشه که یک انسان اینقدررررررررررررر مغزش خشک میشه که نمیفهمه همه رفتنی هستیم

بذار هم خودم آرامش بگیرم هم بچه هام

نمیگه بچه های من بیایین تقسیم ارث کنین منم یه زندگی آبرومند برام درست کنین تا زنده هستم آسایش شما رو ببینم

ایشون 83 سالشه و خیلی بد میکنه با این حق خوری

خدا ازش نگذره