2726
عنوان

واقعا چرا 🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 269 بازدید | 27 پست
عزيزدلم فقطم مردم مقصر نيستن نميگم اونام تقصيري نداشتن اما سركار رفن مردم از ٢٣ وم واقعا زوده 

کلا سر کار رفتن کار تا زمانی که ویروس منوقف نشه کار غلطیه 

منتها ما نه دولت دلسوزی دارم نه من عاقل 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وقتی مردم ببشعور مسافرتو مهمونیو تعطیل نمیکنن طبیعیه دانشگاه و مدرسه دلیلی واسه تعطیلی ندارن

بابا انقد نگید مردم مسافرت و مهمونی کجا بود اخه ....یه نگاه تو خیابونا بنداز همه از سر ناچاری و بی پولی بیرونن میرن سرکار .خریدی چیزی .دیگه مردم رد دادن

الهی....گاهی....نگاهی(همه زندگیم دخترام)
2728
واقعا؟

اره نگران نباشید گفتن شهر ها براساس امار مبتلا وفوتی ها میزان تعطیلی هاشون کم وزیاد میشه...

گروه نارنجی  🧡  وزن اولیه: 66  🧡  وزن هدف: 52                                                اقایون درخواست دوستی ندن سنگین ترن✌👍
کلا سر کار رفتن کار تا زمانی که ویروس منوقف نشه کار غلطیه  منتها ما نه دولت دلسوزی دارم نه من ...

دقيقا. اخه وقتي تو محيطي كه ٧ الي ٨ نفر نفس ميكشن اونم مكان بسته ويروس منتقل نميشه

عزیزم کارمندا ۵ فروردین سرکارشون بودن ۲۳ کجا بود

اره بابا بیچاره دولتیا ازپنجم رفتن سرکار حتی ساعتارو کم نکردن جمعه هام سرکار بودن ....واقعا جون به لب کردن مردم رو 

بابا انقد نگید مردم مسافرت و مهمونی کجا بود اخه ....یه نگاه تو خیابونا بنداز همه از سر ناچاری و بی پ ...

مسافرتو مهمونی کجا بود؟؟!!!مث اینکه شما از قضبه خیلی پرتین خبر ندارین

من کرج زندگی میکنم روز اول و دوم عید کرج رکورد آلودگی همه شهرارو شکست بس که مردم میومدن مسافرت و به سمت شمال میرفتن اتوبان قفل بود بعد شمت میگین مسافرت کجا بود؟ لااقل ی ذره اخبار نگاه کنین ببینین چی به چیه

این ویروسی که من می بینم حالا حالا ها از کشور وکل جهان بیرون نمیری وهدف از فاصله گذاری دولتمردان هم اینه که همه باهم نگیرن چون تو بیمارستانها جا نیست و امکانات تنفسی به خاطر همین میگن یهو همه گیر نشه واسته استه بیان بیمارستانا وگرنه اصلا امکان نداره همه قرنطینه شن تو یک کشور نون از کجا بیارن بخورن؟تنها زمانی این بیماری میره که همه کشورهای جهان هم زمان یک ماه اصلا بیرون نرن حتی یه نفر که اینم اصلا شدنی نیست،فقط خدا ی مهربون میتونه به داد جهان برسه،ببینید چقد این بیماری با حکمت پدیدار شده بچه ها نمیگیرن خیلی درصدش کمه ،باید بریم دست به دامان ای بچه های معصوم بشیم از خدا بخوان ما بزرگترای از خدا غافل و ببخشه،خدایا ما بندگان ضعیف در مقابل یه ویروس ولی در عین حال مغرورو ببخش شاید جایی خدا رو نادیده گرفتیم،ضعیفو ندیدیم له کردیم،حرومو حلال دونستیم و،،،،،،،

مسافرتو مهمونی کجا بود؟؟!!!مث اینکه شما از قضبه خیلی پرتین خبر ندارین من کرج زندگی میکنم روز اول و ...

اخبار منظورت بیست و سی هست 😐،شما خودت رفتی ببینی ترافیک هست یا نه اونجاچیکارمیکردی،عزیزم مردم مقصر نیستن واقع بینانه نگاه کن به قضیه 

اخبار منظورت بیست و سی هست 😐،شما خودت رفتی ببینی ترافیک هست یا نه اونجاچیکارمیکردی،عزیزم مردم مقصر ...

شمار اخبار کجارو قبول داری؟بیست و سی رو قبول نداری؟اخبار شبکه های ماهواره رو قبول داری؟اوناام که همینو میگن.کلیپای گزاشگر منوتو و  سالی تاکو شبکه ایران اینتر نشنالو... رو قبول داری؟پس اگه دیده باشی متوجه میشی احتیاج نیست منو شما بریم شخصا نگاه کنیم.دبگه گزارشات اخبار از پلبس راهارو که حرف نیست بکی دروغ گفتن.چه یک نفر چه ۱۰۰ نفر فرقی نداره توجیه همه این بود کار واجب داربم باید بربم پدرو مادرمون گفتن بیاین و... انگار فقط اونا پدرو مادر دارن.بعدم همه تا ی هفته مونده به عید سر کار میرفتیم به اندازه کافی اتوبانو جاده چالوسو دیدم که از اولین تعطیلات کرونا به بعد چند شلوغ بود.عزیزم تمام اینا که من میگم واقعیته نمیدونم شما با چه دیدی نگاه میکنی که تعریفت از واقع بینی چیز دیکست.کارگرو کارمندای الانو که مجبورن سر کار برن کاری ندارم ولی کسی از مسافرتو مهمونی نرفتن از گشنگی نمرده واقعیت اینه تمام مسافرا و مهمونای نوروزی از دم ی سری آدمای ببشعورو بی فرهنگن