2733
2734
عنوان

همش احساس میکنم بچم زشت میشه😢

1553 بازدید | 56 پست

طرف شوهرم زیاد خوشگل نیستن همه خواهربرادرابه مادرشوهرم رفتن ازرو دشمنی نمیگم بخدا ولی خوشگل نیستن بچه منم دختره صد دردصدبه اونامیره هرکاری میکنم اخرش میگم ولش کن زشت میشه دیگه😔

ازاونورم خواهرم همش  میکنه میگه بچت به مادرشوهرت میره زشت میشه نگرانم 😥

چی واسه خوشگلی بچه پیشنهادمیدین درضمن خودموشوهرم گندمیم دوسدارم سفیدباشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

زیاد نگاش نکن 

اخه این فکرا چیه زشتا والا خوش اقبال ترن سالم باشهو بختش بلند عزیزم بچع ها همشون قشنگن

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

سوره یوسف روی سیب بخون بخور

40بار

تاثیر داره

زبان هر انسان، آیینه‌ی درون اوست!  آنچه در لابلای حرکات زبان او، به نمایش گذاشته می‌شود؛  میزانِ عقلانیّت، شعور، سلامت و تقوایِ درونی هر انسان است.      استاد_شجاعی
2738
بچه های برادرای شوهرم همه به مادرشون رفتن😐

پس ژنشون قالبه         زیبایی مهم نیست انشاالله بخت و اقبال زیبایی داشته باشه 

خدایی به چه چیزایی فکر می کنید 

تو نی نی سایت  همه قدا بالای 170  وزن 65  هیکل ساعت شنی چشم سبز عسلی   نچرال و بدون عمل😀همه فامیل شوهر  بد و بی کلاس  خانواده خودشون عالی و بافرهنگ 😁اگه بگی وای چه زشتم عکس بزاری  همه میان دلداری و بهت ثابت میکنن  آنجلینا جولی  هستی وخودت خبر نداشتی 😂اگرم بیای بگی وای چقدر خوشگلم و عکس😎  اینقدر میکوبنت که باورت میشه سمندونی بیش نیستی😭  آهان یه چیزی هم یادم اومد   عاشق عکسن  حتی اگه عکس ملحفه  سفیدباشه  تازه کلی کو  کو   هم میکنن 😐هیچ وقت هم هیچ چیز  در سلیقه شون نیست 😩 یه سایت خطرناکه که هر کی واردش میشه   معتاد شده شدید  هیچ جوره هم ترک نمیکنه 😱 خلاصه در یک کلام  😆     نی نی سایت   سرزمین عجایب 😜

عزیزم درسسسست شرایط منو داری

دختدم ک الان ۲۲ ماهشه منم مث تو فک میکردم اما الان نگاه میکنم خیلی کم ب اون سمت رفته اگرم رفته باشه من با لباسو چیزایی ک براش میخرم دهن همه رو میندازم زمین

دخترم مثل فرشته هاست

کتاب ۴ اثر از فلورانسو بخون دیگ ازین فکرا نمیکنی...

کلم و به میگن خوبه

°دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ                                                     ‌   ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ°
سالم باشه عزیزززم خوشگلم هسست من مطمئنم همه ی جوجه ها خوشکلن    

اره اون ک انشالا سالم باشه ولی بچه خواهرام وبرادرام خوشگلن وسفید اگه بچه من زشت باشه همه مسخرش میکنن😔

اولا ک فکرای مسخره نکن. بذار دنیا بیاد میبینی برات مهم نیست اصلا. بعدم این چیزا ب ژن مربوطه ن خوردن سیب و فلانو فوت کردن تو سیبو ...

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
2706