2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اره منم یه هفته بیشتر دردا دارم همش دکترم برام سه تا یه روز سه تا فرداش زد 34 دردام شروع شد 

⁦♥️⁩سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار ⁦♥️⁩خوشبخت خوشبختم ،😍⁦❣️⁩سوالی درمورد سگ و گربه و هرسوالی که درمورد حیوانات داشتید در خدمتم 😊 ⁦❤️⁩کاربر جدید نیستم بچه خوبی هم هستم 🤨 ولی با یه حرف ترکیدم⁦🤦🏻‍♀️⁩ روزی که ازم تاپیک فعالیت نبود بدونید الفاتحه واسه شادی روحم فاتحه بفرستید 😬😍
چند هفته زدي ؟ 

سه روز پیش زدم وارد هفته 35 شدم زدم 

⁦♥️⁩سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار ⁦♥️⁩خوشبخت خوشبختم ،😍⁦❣️⁩سوالی درمورد سگ و گربه و هرسوالی که درمورد حیوانات داشتید در خدمتم 😊 ⁦❤️⁩کاربر جدید نیستم بچه خوبی هم هستم 🤨 ولی با یه حرف ترکیدم⁦🤦🏻‍♀️⁩ روزی که ازم تاپیک فعالیت نبود بدونید الفاتحه واسه شادی روحم فاتحه بفرستید 😬😍
2738
سه روز پیش زدم وارد هفته 35 شدم زدم 

من چند روز ديگه ميخوام برم سونو ؛ اول برم سونو ببينم بچه تو چ موقعيتيه جواب و ببرم پيش دكترم ببينم چي ميگه ؛ خيلي استرس دارم 

من چند روز ديگه ميخوام برم سونو ؛ اول برم سونو ببينم بچه تو چ موقعيتيه جواب و ببرم پيش دكترم ببينم چ ...

سکسه میکنه پایین یا بالا ؟

ایشالله صحیح سالم میاد بغلت نگران نباش 

سكسكه همونه ك با فاصله زماني يكسان شكم تكون ميخوره ؟ اره سكسكه ميكنه ؛ چرا عزيزم ؟ 

اره مث تیک میزنه تعداد زیاد تند تند اگه بالا باشه بچه بریچ اگه پایین باشه سفالیک برا من پایین زیر شکمم میزنه بچم سفالیک 

2706