2733
2734

خانوما کسی از نحوه کار دیجی کالا اطلاع داره من ی چی سفارش دادم هزینشم پرداخت کردم الان دارم تو سایت چت میکنم میبینم رنگش فرق داره 

الان چیکار باید بکنم تروخدا کمک کنید دارم دیوونه میشم

هرچی بلده بگه براش صلوات میفرستم😢

لطفا برای خوشبختیم یک صلوات بفرستید😙😙🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

میدونم مرجوع می کنن ولی چطوری و نمیدونم من تا حالا خرید نکردم ازشون

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤

بزار سفارشتون بیاد اگه رنگش فرق داشت میتونید پسش بدین و پولتون رو بگیرین با زنگ بزنید پشتیبانیش و رنگ دلخواهتون رو بگین

ممنون میشم برای خوشبختی و ازدواج خواهرم صلوات بفرستین  

اصلا نگران نباش راحت مرجوع میکنن هزینه پستیشم خودشون میدن فقط زنگ بزن پشتیبانی اطلاعاتت بیشتر شه مطمئن شی

خدا خیلی واضح دیده میشه😊و خیلی معلومه که صدامو میشنوه😃کاش ادم باشم😀
2738

اونی که شما سفارش دادین اوکیه    بعدش دیگه تموم کردن رنگ ای دیگه گذاشتن واسه بقیه    نگران نباش

تو نی نی سایت  همه قدا بالای 170  وزن 65  هیکل ساعت شنی چشم سبز عسلی   نچرال و بدون عمل😀همه فامیل شوهر  بد و بی کلاس  خانواده خودشون عالی و بافرهنگ 😁اگه بگی وای چه زشتم عکس بزاری  همه میان دلداری و بهت ثابت میکنن  آنجلینا جولی  هستی وخودت خبر نداشتی 😂اگرم بیای بگی وای چقدر خوشگلم و عکس😎  اینقدر میکوبنت که باورت میشه سمندونی بیش نیستی😭  آهان یه چیزی هم یادم اومد   عاشق عکسن  حتی اگه عکس ملحفه  سفیدباشه  تازه کلی کو  کو   هم میکنن 😐هیچ وقت هم هیچ چیز  در سلیقه شون نیست 😩 یه سایت خطرناکه که هر کی واردش میشه   معتاد شده شدید  هیچ جوره هم ترک نمیکنه 😱 خلاصه در یک کلام  😆     نی نی سایت   سرزمین عجایب 😜

اگر هنوز ارسال نشده برو تو پروفایلت 

قسمت سفارشها 

سفارشت رو باز کن 

لغو ارسال رو بزن 

اگر به دستت رسیده مرجوع کن 

خدایا حال دلمو خوب کن..... بچه هامو به تو میسپارم.بهترین رو برام رقم بزن خدا جونم.
عزیزم شما خرید کردین از دی جی کالا؟راضی بودین؟

خیلی زیاد خرید کردم و خییییییلی زیاد راضی بودم خیلی متعهدن و کالاهاشون عالیه فقط بعضی فروشنده هاش بدن میندازن باید به امتیاز و نمودار فروشنده و نظرات نگاه کنی دیگه مشکلی نیس

یه هندزفری فیک بهم دادن راحت مرجوع کردم از یه فروشنده دیگه خریدم 

کلا دوبار از فروشنده جانبی ابزار خرید کردم فیک بود😐

لوازم ارایش حوله حمام مبایل و لوازم جانبیش لباس چادر همه چی عالی بوده

خدا خیلی واضح دیده میشه😊و خیلی معلومه که صدامو میشنوه😃کاش ادم باشم😀