عنوان

چقدر بده ک يهو تموم ارزوها و خوشی هات نابود بشن و ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1323 بازدید | 102 پست
همه مردا مثل همن یه روز خوبن یه روز بدن یه روز خوش اخلاق یه روز بعداخلاق حالا اگ دوستمونم از شوهر‌ش ...

عزیز دلم دختر خاله من ازدواج دوم کرد یه پسر انسان گیرش اومد خدا رو شکر. چون حقش اون شوهر نامردش نبود. میدونم شما چی میگی اما زندگی با این فرد حماقته... فردا بزنه این دختر رو ناکار کنه چی... آخه زندگی به چه قیمت؟؟!!! طرف جنون داره

توی خاطرات بجز تو برگ یاد همه پژمرد... آخرین لحظه بودن زیر بار غم تو مُرد... چقدر امشب تو سکوتم... کوچه باز عطر تو داره... بوی یاس و شب و خونه تو رو یاد من میاره... یاد تو لالایی میشه واژه ها مثل ستاره... ولی تو نیستی و شعرم آسمونش ماه نداره... از اشک یاس کوچه ها تا چشم کور از گریه ها... با یاد تو زنده ام
تو که محکومش کردی چرا دوباره گول حرفاشو خوردی؟؟!!! قبول کن خیلی از دردسرا رو خودمون ایجاد میکنیم فقط ...

دادگاه تاثیر خیییلی بدی رو زندگیمون میزاره زندگیمونو خشک میکنه از احساسات بیرونمون میاره ای کاش  درک کنین شوهر من قبلا دست بزن نداشت پول خرجی میداد بهم طلا میخرید برام ماشین میزد بنامم ولی دادگاه و دوستای بد تغییرش دادن لطفا گوش کنید اشتباه منو تکرار نکنین ضرر میکنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واای این چه طرز فکریه ک توداری  زندگی بعدطلاق بدتره ینی چی آخه ؟؟؟؟  تواینزندگی کوفتی بم ...

آره با نظرت موافقم... آدم از یه سوراخ دوبار گزیده نمیشه که... بسه دیگه... جای ضرر رو از هر جا بگیره منفعته

توی خاطرات بجز تو برگ یاد همه پژمرد... آخرین لحظه بودن زیر بار غم تو مُرد... چقدر امشب تو سکوتم... کوچه باز عطر تو داره... بوی یاس و شب و خونه تو رو یاد من میاره... یاد تو لالایی میشه واژه ها مثل ستاره... ولی تو نیستی و شعرم آسمونش ماه نداره... از اشک یاس کوچه ها تا چشم کور از گریه ها... با یاد تو زنده ام
آره با نظرت موافقم... آدم از یه سوراخ دوبار گزیده نمیشه که... بسه دیگه... جای ضرر رو از هر جا بگیره ...

دقیقاااا

متاسفانه یه عده با فرهنگ غلطیکه توگوششون خوندن دارن فکرومغر دیگرانو الکی شتشو میدن بندگان خدا تقصیرم ندارن اینام توگوششون خوندن امیدوارم واقعا فرهنگسازی میشه این جریان طلاق وبعدطلاق 

2731
دادگاه تاثیر خیییلی بدی رو زندگیمون میزاره زندگیمونو خشک میکنه از احساسات بیرونمون میاره ای کاش &nbs ...

عزیزم شما با این شرایط چرا دادگاهیش کردی پس؟؟!!! خوشی زده بود زیر دلت. همسرتم فهمید به شما نباید زیاد بها بده. از حرفم ناراحت نشو اما باهاش بد کردی... قبول کن

دقیقاااا متاسفانه یه عده با فرهنگ غلطیکه توگوششون خوندن دارن فکرومغر دیگرانو الکی شتشو میدن بندگان ...

اره والا... اینه که گفتم👆👆

بنظرتون تغییر رفتار مرد سرد شدنش بداخلاق شدنشبرای چیه ؟؟؟

یکم اینکه پول و اسایششون زیاد میشه غرور بیجا میارن . نباید زیاد بهش محبت کنی فکرمیکنن کی هستن

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
یعنی امیدوار باشم؟؟؟؟ 

تغییر رفتار بده انشالله رفتار همسرت درست بشه

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
ميخام طلاق بگيرم

حالا باز خوبه میخوای تمومش کنی ن اینک مث ی عده بگی می‌سوزم و میسازم

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                
عزیزم شما با این شرایط چرا دادگاهیش کردی پس؟؟!!! خوشی زده بود زیر دلت. همسرتم فهمید به شما نباید زیا ...

خانم محترم این چه حرفیه میزنی!!!!شوهر من گوشی هست هر کی بهش یه چی بگه زود بهش عمل میکنه ربطی به من و زندگی هم نداره!!درضمن شما خودتون مجرید یا متاهل؟

واای این چه طرز فکریه ک توداری  زندگی بعدطلاق بدتره ینی چی آخه ؟؟؟؟  تواینزندگی کوفتی بم ...

اطرافیان من ازدواج دوم کردن خیییلی محدود شدن ذلیل شدن حتی دیگ زنونگی براشون نمونده فقط شدن کلفت مردشون من اینارو میبینم میگم ازدواج اول بهتر از ازدواج دومه

اطرافیان من ازدواج دوم کردن خیییلی محدود شدن ذلیل شدن حتی دیگ زنونگی براشون نمونده فقط شدن کلفت مردش ...

دلیل براین نمیشه چون اطرافیانت اینطورین نظرتو ب بقیه ام تحمیل کنی واینکه گلم شمام بخودت انرژی منفی نده جدا ازاینا مایه خدای بزرگی داریم ک اون تا نخاد برگ ازدرخت نمیوفته ازخدابخاد کمکت کنه گلم انرژی منفیم نده انشاالله خوشبخت وسعادتمندباشی