2737
2734
عنوان

چقدر بده ک يهو تموم ارزوها و خوشی هات نابود بشن و ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1323 بازدید | 102 پست
نميدونم اين وسطا گناه من چی بود شوهرم ازم پنهان کاری ميکرد تا چيزی ميشد با پدر مادرش درميون ميزاشت م ...

این وسط گناه که نه اما ریسک شما این بوده که به جای مدرسه رفتین خونه شوهر 

هرچیزی وقت مناسب خودشو میخواد دخترم 

حالا از این به بعد با تجربه ای که دارین با دقت بیشتری تصمیم بگیرین 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

الان چکارمیکنی چیشد  

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
فردا تولدمه😫😫😫😫😫 

مبارکه چراناراحتی

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

التماسش ميکردم ولي فايده نداشت طلاهارو ک برد رفت بيرون بابامم يکم بعدش با پليس اومدن اخه اگه تنها ميومدن اينا کاولي يودن ک شاهد نداشتيم اون خانوادشم خودشون تو سالن زنداني کرده بودن بابا انقدر عصبي بود با لگد ميزد تو در ولي باز نميکردن اونشب رفتيم خونه خودمون يعني پدرم

تا حالا هيچکس منو تکراری نديده... يکی ممکنه بگه من ادم خوب و مهربونيم و يکی هم بگه ادم بی احساس و عوضيم هر دوتا رو باورکنيد! من بر اساس شرايط رفتار ميکنم ...
2738

تاپیکاتو خوندم. اسی برو دادگاه بگو دست بزن داره، سابقه دار هست، نفقه نمیده، تمکین نمیکنه، ازم دزدی کرده، تهدیدم کرده به مرگو... بگو من امنیت جانی ندارم... فکر کنم قضیه درست بشه... فکر کنم از نظر روانی هم مشکل داشته باشه. اثبات کنی طلاقتو راحت میگیری با مهریه

توی خاطرات بجز تو برگ یاد همه پژمرد... آخرین لحظه بودن زیر بار غم تو مُرد... چقدر امشب تو سکوتم... کوچه باز عطر تو داره... بوی یاس و شب و خونه تو رو یاد من میاره... یاد تو لالایی میشه واژه ها مثل ستاره... ولی تو نیستی و شعرم آسمونش ماه نداره... از اشک یاس کوچه ها تا چشم کور از گریه ها... با یاد تو زنده ام
با سنگ شيشه رو شکوند اومدن تو همه تو اتق داشتن نگاه ميکردن با يه چوب تو دستش اومد بالا سرم فکرشو هيچ ...

سرکاری هس 🖐🖐

وقتی یادم میوفته کیا تو زندگیم برام مهم بودن ، سرم میگیرم بالا تُف میکنم تو اسمون تا برگرده تو صورتم :/

از اون به بعدش قضيه شروع شد ما شاکي يوديم اونا رفته بودن شکايت کرده بودن پدره دختره اومده طلاهارو دزديده و زنمو برده 

ميومد تو شهرکمون تهديد ميکرد ميام ميدزدمش نميدونم هزار فوش ديگه ميداد . شماره همه فاميلو داشت و همشم ازارو اذيت ماهم شکايتشون کرديم رفتيم پزشک قانوني بعدشم استرداد طلاهاو خيلي چيزاي ديگه ک اگه الان بگم تا صبح تموم نميشه 

چن شب بعد ک بابام خونه نبود تقريبا ساعت دوازده صداي يکي تز تو حياطمون ميومد

تا حالا هيچکس منو تکراری نديده... يکی ممکنه بگه من ادم خوب و مهربونيم و يکی هم بگه ادم بی احساس و عوضيم هر دوتا رو باورکنيد! من بر اساس شرايط رفتار ميکنم ...
2706