2733
2734

خانومايي كه تجربه دارن بياين صادقانه از تجربيات و عوارض و فوايدي كه تجربه كرديد بگيد 

اگه هميشه كاري كه ميخواين انجام بديم در جهت رضايت اون باشه ، هميشه موفقيم و هيچوقت پشيمون نميشيم ...خداروميگم اون تهه عشقه ...

من سز بودم

اولی بیهوشی. خوب نبود

دومی بی حسی اپیدورال عالیه

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من هم تجربه سز رو دارم هم طبیعی. به نظرم بستگی به بدن داره. زایمان طبیعی لحظه زایمان دردش خیلی زیاد هست ولی بعدش خیلی زود سرپا میشی. برای سز من تا 7_8 روز شوهرم جابجام می کرد از بس درد داشتم. 

2738

وای زایمان طبیعی میگن که خیلی سخته تو شهر ما که الان سزارین نمیکنن و اجباره که همه طبیعی بچشونو بدنیا بیارن و اونایم که نمیخوان باید برن استان یه پول هنگفتی بدن تا عملشون کنن منم میخوام سزارین کنم

بچه ها... قرص شیردهی باعت میشه پریود بشیم یا نه؟ 

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

من سزارین بی هوشی کامل بودم ینی فقط موقع به هوش اومدن درد داشتم که زود مسکن زدن که عالی شد بعدش در کل سزارین خوبه ۹۹ در صد اینو می گن 

تیکر تولد یکسالگی گل پسرمه خدایا هزار بار شکرت که فندقمو سالم گذاشتی بغلم در تاریخ ۱۳۹۹/۹/۹ به چیزی که می خواستم رسیدم خدایا شکرت
بچه ها... قرص شیردهی باعت میشه پریود بشیم یا نه؟ 

ربطی نداره عزیزم

ولی یاد به قرص شیردهی اعتماد نکن قدرت پیشگیری‌ش ن پایینه

گروه آبی 🍃🍃🍃🍃وزن شروع :65300🍃🍃🍃🍃وزن هدف: 58🍂🍂🍂وزن الان63200

من طبیعی بودم ولی سزارین بهتره

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!

من ۲ماه ۶روز پیش زایمان کردم زایمان اولم بود خودم سزارین اختیاری خواستم نمی تونستم اجازه معاینه تو زایمان طبیعی بدم واسه هرکسی فرق داره یکی طبیعی میتونه یکی سزارین

❤ما شاء الله لاحول ولا قوه الا باالله العلی عظیم💜💙💛
2706