2703
2553
عنوان

تالاسمی مینور در بارداری !!! تروخدا یه لحظه بیاین .......

| مشاهده متن کامل بحث + 3577 بازدید | 46 پست

ببین خانمی mch به دودلیل پایین میشه تغذیه بد و کم خونی داسی شکل ببین اگه mch هردونفر تو ازمایش خون عقد پایین باشه اصلا اجازه ازدواج نمیدن و بنظرم این اصلا تالاسمی نیس تو تالاسمی mcvپایین تر از80 هس و mch بالاتر ازاون رنجی که تو ازمایش هس

وزن اولیه 79 وزن هدف 65  پیش به سوی لاغری و به امید مادرشدن💪❤

منو همسرم مینوریم...mcvوmchواینا کلاخیلی پایینن اگه مشکلی بود تو آزمایشای قبل از ازدواج بهتون میگفتن.

الهی وربی من لی غیرک...خدایا شکرت بخاطر نی نی سالمی که بهمون عطا کردی...تیکر تولد دخترگلم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه میشه مینور باشی و تازه متوجه شدی باشه..من و داداشام از بچگی میدونستیم مینوریم

من تا حالا کسی بهم نگفته بود مینور ی 

دیروز مشخصاتم رو که ثبت کرد گفت سیستم زده مینوری 

البته من سه ماه قبل از اون ازمایش سقط داشتم خیلی خون ازم دفع شد و بعدش چند بسته قرص اهن خوردم 

اسید فولیکم هم دست و پا شکسته خوردم 

خییییلی نگرانم 

باید کجا پیگیری کنم بنظرت ؟ 

خدایا دامن همه ی منتظرهارو سبز کن 🌈❤️💝 هیچ امیدواری رو نا امید نکن  آمین 👑
2456
مینور نیستی عزیزم خیالت راحت باشه

وای خدا از زبونت بشنوه  مطمئن باشم ؟ 

پس چرا ام سی اچم زیر نرماله ؟

ام سی اچ ۲۶/۶ نرمالش از ۲۷  ام سی اچ سی هم ۳۱/.. نرمالش از ۳۲

ببین اگه mcv هم پایین بود hbهم پایین بود من بهت میگفتم تالاسمی داری ولی mch وmchc اگه به تنهایی پایین باشن مربوط به مشکلات تغذیه ای هس یه فاکتورشم بارداریه که بدن کمبود میگیره چون این دوتا به تنهایی پایینن ببین اگه ازمایشایه دگه داری مثل قبل بارداری یا حین بارداری مثلا یه ماه پیش عکس بزار راهنمایی میکنم

ببین خانمی mch به دودلیل پایین میشه تغذیه بد و کم خونی داسی شکل ببین اگه mch هردونفر تو ازمایش خون ع ...

ممنون از توضیحت عزیزم 

من مهر ماه سقط داشتم اذر ماه باردار شدم 

توی سقط خیییلی خون ازم رفت و قرص اهن خوردم اما اسید فولیک دست و پا شکسته 

ممکنه بخاطر اون سقط باشه ؟ حالا تاثیری روی جنین نمیذاره ؟؟؟😢 این کم خونی؟ 

2714
ببین اگه mcv هم پایین بود hbهم پایین بود من بهت میگفتم تالاسمی داری ولی mch وmchc اگه به تنهایی پایی ...

الان قرصی چیزی باید مصرف کنم بنظرت ؟ پس چرا دکترم چیزی بهم نگفت 

واقعا چرا این دکترها اینقدر عجله ای و سرسری ازمایشها رو چک میکنن با اینده ی  سلامتی یه بچه و خانوادش بازی میکنن 

ممنون از توضیحت عزیزم  من مهر ماه سقط داشتم اذر ماه باردار شدم  توی سقط خیییلی خون ازم ر ...

خ تاثیر میزاره کم خونیت بیشتر ازنوع سوتغذیه س شما سعی کن تقویت کنی یه ماه کامل با غذا مخصوصا شیر برنج که شدیدا خون رو بالامیبره و جوانه گندم و جو و یونجه بعد دوباره ازمایش بده قرص اهن و اسید فولیک رو حتما بخور 

ببین اگه mcv هم پایین بود hbهم پایین بود من بهت میگفتم تالاسمی داری ولی mch وmchc اگه به تنهایی پایی ...

من یک ماه و نیمه بخاطر کرونا  دکترمو ندیدم با منشیش در ارتباطم 

عکس و سونو و ازمایشها رو واتس اپ میکنم براش 

الان دلشوره کرفتم که اینقدر بی دقت نگاه میکنن به ازمایشها .. 

الان قرصی چیزی باید مصرف کنم بنظرت ؟ پس چرا دکترم چیزی بهم نگفت  واقعا چرا این دکترها اینقدر ع ...

ببین من خودمو گفتن تالاسمی الفا دارم بعد شوهرمم همینو گفتن منو شوهرم دوماه تو رژیم بودیم برا لاغری ولی خوب دوهفته رژیم رو گذاشتیم کنار تقویت کردیم ازمایش دادیم و دکتر کاملا حرفشو پس گرف 

خ تاثیر میزاره کم خونیت بیشتر ازنوع سوتغذیه س شما سعی کن تقویت کنی یه ماه کامل با غذا مخصوصا شیر برن ...

قرص اهن از هفته شانزده  مشکلی نداره عزیزم ؟  چه نوعی بخورم ؟ 

من یک ماه و نیمه بخاطر کرونا  دکترمو ندیدم با منشیش در ارتباطم  عکس و سونو و ازمایشها رو ...

الان خود دکترتون گفتن شما تالاسمی مینور هستین؟

ببین من خودمو گفتن تالاسمی الفا دارم بعد شوهرمم همینو گفتن منو شوهرم دوماه تو رژیم بودیم برا لاغری و ...

وای خدا خیرت بده عزیزم 

چقد حرفات آرومم کرد  خدا ازت راضی باشه ❤️❤️ 

حالا فقط نگرانم کم خونیم روی جنین تاثیر بد داشته تا الان .. 

2706