2726

سلام، 

امروز قراره برم سونوسلامت مرحله ی دوم و  تعیین جنسیت هم میشه.

راستش از روز اول که فهمیدم باردارم ذوق این روز رو داشتم، که چطور یه جشن کوچیک و خودمونی در حد خانواده درجه ی یک بگیریم و چه روشی برای اعلام جنسیت انتخاب کنیم، مثلا بادکنک یا توی کیک یا ....

دیگه نگم براتون که چقد ایده داشتم و دوست داشتم این خبر خوش و سلامتی رو با یه فانتزی خوشگل همراه کنم که هم من و همسری ذوق کنیم هم مامان و باباهامون شریک شادیمون بشن و همه توی فیلم باشن و یادگاری بشه برامون.

حالا با وجود این کرونا ، نمی دونم چیکار کنم، راستش نمی خوام به شیوه ی معمول باشه، یعنی شب دونه دونه زنگ بزنن و منم از پشت تلفن بگم و تمام بشه. 

شما چه ایده ای به ذهنتون می رسه، 

خودم فک می کنم امروز از دکتر بخوام جنسیت رو بهم نگه و صبر کنم تا اواسط اردیبهشت ، شاید کرونا توی شهرمون کنترل شد و تونستیم مامان و باباها رو دعوت کنیم، آخه آمار آلودگی شهرمون زیاد بالا نیست خدا رو شکر. اما همسرم میگه بی خیال ، امروز بفهمیم و هر کی هم پرسید بگیم.

دوست هم ندارم امروز خودمون بفهمیم و به بقیه دروغکی بگیم که هنوز نمی دونیم و معلوم نیست.

اگر ایده ی خوشگلی دارید بگید 😍

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم بادکنک آبی صورتی بگیر با کیک ،خودتم حسابی خوشگل کن بعد تماس تصویری دسته جمعی با عزیزات بگیر وبعد از باز کردن پاکت بادکنک آبی که جنسیت بچت نیست رو بترکون

فعلا تو این شرایط چاره ای نیست خصوصا اینکه بارداری

شوهرت می‌تونه بافامیل خودش وشما با فامیل خودتون تماس دسته جمعی بگیرید