2410
2553

چرا یک سرگرمی برای خودتون ایجاد نمی کنید که هم اوقات فراقت شما رو پر کنه و هم براتون منبع درآمد باشه.

شما میتونید در وبسایت طلا و خورشید آموزش مروارید بافی و جواهر دوزی ببینید که دارای پشتیبانی دائمی هم هست و همینطور میتونید محصولاتتون رو هم در این وبسایت بفروش برسونید و در منزل خودتون کسب و کارتان را راه اندازی کنید.

وبسایت طلا و خورشید

وبسایت طلا و خورشید

وبسایت طلا و خورشید

اپلیکیشن این آموزشها رو هم میتونید از اینجا دانلود کنید.

پیج اینستاگرام آموزشهای مروارید بافی و جواهردوزی

محصولات گیاهی ویتارا رو من مصرف کردم خیلی هم راضی هستم جالبه یک خانم ای دیشو گذاشته که مشتریش بیمارستانه من رفتم پی وی‌ش روبیکا دیدم خودش هم محصولات میفروشه ولی مارک های دیگه بعد که حرف ها و بد بیراهاشو درمورد ویتارا گفت و فکر کرد مخ منوزده ای دی کانال خودشو دادکه حالا بیا ازمن بخر منم بهش گوش نکردم چون فهمیدم دروغ میگه رفتم و کوچک کننده بینی 70گیاه وی تارا و شیاف ماریانا و یک قرص لاغری ویتارا خریدم  خداشاهده انقد راضی هستم و همش دعا میکنم برای خانم کیانی خیلی هم آدم مهربان و دل پاک هست برید بخرید ازش ویتارا عالیه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

محصولات گیاهی ویتارا رو من مصرف کردم خیلی هم راضی هستم جالبه یک خانم ای دیشو گذاشته که مشتریش بیمارستانه من رفتم پی وی‌ش روبیکا دیدم خودش هم محصولات میفروشه ولی مارک های دیگه بعد که حرف ها و بد بیراهاشو درمورد ویتارا گفت و فکر کرد مخ منوزده ای دی کانال خودشو دادکه حالا بیا ازمن بخر منم بهش گوش نکردم چون فهمیدم دروغ میگه رفتم و کوچک کننده بینی 70گیاه وی تارا و شیاف ماریانا و یک قرص لاغری ویتارا خریدم  خداشاهده انقد راضی هستم و همش دعا میکنم برای خانم کیانی خیلی هم آدم مهربان و دل پاک هست برید بخرید ازش ویتارا عالیه

2720

سلام عزیزم من از محصولات ویتارا مصرف کردم خیلی خوب بود از یک خانم تو روبیکا شماره شو میذارم برو زنگ بزن 09370042300 

@kiyanivitara

@kiyani_s این ای دی تلگرام هست که تو کانالش گذاشته فدات  واقعا محصولات ویتارا حرف نداره ممنون که شما ها جنس ویتارا  اصل میفروشین🤩🙏

محصولات گیاهی ویتارا رو من مصرف کردم خیلی هم راضی هستم جالبه یک خانم ای دیشو گذاشته که مشتریش بیمارس ...

تو چرا همه جا هستی و هر دفعه یه محصول رو استفاده کردی و خیلی هم راضی بودی 🤨🤨🧐🧐🧐

2714
محصولات گیاهی ویتارا رو من مصرف کردم خیلی هم راضی هستم جالبه یک خانم ای دیشو گذاشته که مشتریش بیمارس ...

پس خاک برسرت که بدنت پرشده از عوارض بیا تاپیک آخرم ببین از چه شیادی خرید کردی بد اینجا مخ مردومو شست و شو بده نکبت توام ازادمای همونی