2737
2739
عنوان

بچه ها دلمون پوسید از این همه تاپیک غمگین

| مشاهده متن کامل بحث + 417 بازدید | 97 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم سیب میخوام اگه داشتن برای منم بردار برم تاپیک بغلی بیام  مرسی

باشع فعلا که اسی ج نمی دع

مامان بزرگم همیشع یه داستانیو تعریف میکرد که از مامان بزرگش شنیده بود😊 میگفت روزی روزگاری کدخدای یه دهی به خاستگاری دختر کدخدای دهه کناری پدر عروس میگه من نه چیزی میخام نه چیزی میدم  ور دارین دخترو ببرین😳  توراه عروس سوار بر الاغ میخاست بیفته به دوماد میگن افسارو بگیر نیفته   دومادمیگه مفته بزار بیفته  خلاصه هیچ وقت مفت نباشید    حتی شما خانم خونه دار عزیزم😁

من چنبار تعریف کردم توی تاپیکا ،شب خواستگاری همسرم اتفاقی نیفتاد ولی یه خواستگار داشتم موقعی که اومدن یه جفت دمپایی لژدار لا انگشتی داشتم که موقع اوردن میوه بندش پاره شد افتادم زمین عین چتر بازا پخش زمین شدم

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤
2731
جرخوردن ازخنده😐 یعنی هیچکس نیومدمنوجمع کنه من رفتم جمعشون کردم😂😐

منم وقتی تصورت کردم مردم از خنده . اونا که حق داشتن .

با همون ازدواج کردی ؟؟

متعهد💍.... گلستون ميشه اين خونه                                               همينجورى نميمونه....🥀🌲
الهی دخترم عزیزم اینا برا سنت خوب نیست 😂😂

میشع بپرسم  شما چند سالتع خاله جووونی

مامان بزرگم همیشع یه داستانیو تعریف میکرد که از مامان بزرگش شنیده بود😊 میگفت روزی روزگاری کدخدای یه دهی به خاستگاری دختر کدخدای دهه کناری پدر عروس میگه من نه چیزی میخام نه چیزی میدم  ور دارین دخترو ببرین😳  توراه عروس سوار بر الاغ میخاست بیفته به دوماد میگن افسارو بگیر نیفته   دومادمیگه مفته بزار بیفته  خلاصه هیچ وقت مفت نباشید    حتی شما خانم خونه دار عزیزم😁
2738
نههههه😂😂😑😑 اون گیرداده بود میخوامش ولی من به مامانم گفتم نزدیک خونه بشه جیغ میزنم😂😐

😂😂😂😂😂😂😂

مجردا خاطره از چی بگن☹

ولش ژلوفن جووونم بیا باهم صحبت کنیم

خوبی چطوری

من ی لیسا از تمام انتظاراتم و عقایدم و معیارام مینویسم 

راهنماییش میکنم ب‌شینه خودمم پشت میز میشینم یکی یکی میخونم تیک میزنم زیر نود و نه درصدم مردود اعلامس میکنم  بره ب سلامت😂😂

2706