2726
عنوان

میخوام دوباره باهاش حرف بزنم

563 بازدید | 48 پست

سلام، دختره یکبار جواب منفی بهم داده، ولی میخوام پیگیری کنم به اندازه، یعنی متعادل نه افراطی فقط برای اینکه بهش ثابت کنم دوستش داشتم و از روی هوس و دوستی نیست،میخوام تو فضای مجازی بهش پیام بدم ولی باز میگم شاید بهش بر بخوره و فکر بد بکنه، شما پیشنهاد میدید چی بگم چطوری شروع کنم که واکنش بدی نداشته باشه

اگه واقعا دوسش داری برو دنبالش 

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  

پیگیری درست از طریق خانواده س

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام

خب بستگی داره شما چطور مطرح کردید

و علت جواب منفی چی بوده

ولی اگه واقعا دوسش دارید با یکی دوبار جواب منفی اگه دلیل خاصی نداره پا پس نکشید

ان شاءالله هر چی خیره براتون پیش بیاد

پیگیری درست از طریق خانواده س

اره شاید راه درست همین باشه ولی میخوام بدونم نظرش درباره من تغییری کرده ،بعدش حتما با خانواده میرم جلو، ولی راستش الان هم تو موقعیت ازدواج نیستم، ولی چون یکساله که دیگه پیگیری نکردم میگم اگر دست نگه دارم شاید دیر بشه و هزارتا فکر دیگه کنه و از دست بره

اره شاید راه درست همین باشه ولی میخوام بدونم نظرش درباره من تغییری کرده ،بعدش حتما با خانواده میرم ج ...

بهش زنگ بززن بگو خانم فلانی ذهن من هنوز درگیر شماست. من سعی کردم مثلا فلان مشکل رو حل کنم یا مثلا اگر بگید علت جواب ردتون چیه حتما سعی میکنم حلش کنم. میخوام بدونم اگر از نظر شما هم شانسی برای ادامه ارتباطمون وجود داشته باشه این بار برای اشنایی رسمی و از طریق خانواده اققدام کنم.

سلام خب بستگی داره شما چطور مطرح کردید و علت جواب منفی چی بوده ولی اگه واقعا دوسش دارید با یکی دو ...

قبلش که از طریق یک واسطه که خالم بود بهش پیام داد و صحبت کرد و بعدش خودم جواب منفیش هم می‌گفت حسی ندارم،منم بیخیالش شدم و به روی خودم نیاوردم دیگه، ولی میگم من که با نبودش میتونم کنار بیام هرجورشده ولی بزار حداقل دوست داشتنمو بهش ثابت کنم

الان شرایط خواستگاری نیست اگر بشه حداقل می‌دونم خانوادش مخالفت میکنن،باید تلاش بیشتری بکنم فعلا، از یک طرف هم اگر پیگیری نکنم حتما پیش خودش میگه اون دنبال زدواج که با همون یکبار جواب رد پا پس کشی،الان بیشتر از یکساله،صلاح هست بیشتر از این پیگیری کنم

قبلش که از طریق یک واسطه که خالم بود بهش پیام داد و صحبت کرد و بعدش خودم جواب منفیش هم می‌گفت حسی ند ...

به نظرم با این جوابی که دادن جای امیدواری هستش

حرف زدن معجزه میکنه

باید بدونید از چه تیپ شخصیتی خوششون میاد

خودتون ازشون بخواید که مستقیما باهم صحبت کنید

بگید که ما هردو به عنوان دوتا انسان بالغ و با شعور باید به همدیگه فرصت شناخت بدیم شما حرفای منو گوش بدید بعد تصمیم بگیرید.

2706