2726
عنوان

بارداری سالم بعد دو بار خارج رحمی

861 بازدید | 9 پست

چه کارایی باید بکنم که دیگه خارج رحم نشم؟

تعداد رای : 1
نظرسنجی
عکس رنگی
1
100%
نیاز به اقدام خاصی نیست
0
0%

دکتر به من گفت طبیعی دیگه باردار نشو فقط ivf کن🙁

حالا با دکتر باید مشورت کنی که محتاط تر عمل کنی 

چنان دل بسته ام کردی که با چشم خودم دیدم خودم میرفتم اما سایه ام با من نمی آمد!

من که‌ یه لوله رو ازدست دادم بعدش طبیعی باردارشدم که اونم خارج ازرحم شد ولی با امپول جذب شد بهم گفتن ای وی اف.دکترمو عوض کردم برام عکس رنگی نوشت که تو عکس لوله سمت راستم باز شد ولی لوله سمت چپ برداشته شده بود.بدون دارو طبیعی باردار شدم الان دخترم ۴سالشه.توکل به خدا

مامی کیا ی سابق هستم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ببین عزیزم من تجربشو نداشتم اما یکی از دوستام داشت و چون تا اونجایی که من میدونم یکی از دلایل بارداری خارج رحم به خاطر عفونت شدیده که باعث آسیب به لوله ها و کلا احشاء لگن شده دکتر دوست من هم بهش پیشنهاد ای وی اف داد که کلا خیالشون راحت تر باشه 

لطفا برای خوشبختی خواهرم و آرامش و سلامتی خانوادم یک صلوات بفرستید💚💚 خدایا شکرت💚💚
ببین عزیزم من تجربشو نداشتم اما یکی از دوستام داشت و چون تا اونجایی که من میدونم یکی از دلایل باردار ...

من اصلا عفونت ندارم حتی هرسال پاپ اسمیر هم دادم؛ علامت عفونت هم اصلا ندارم

عزیزم دکتر گفت تو ٱی وی اف احتمال خارج رحم شدن هست حتی بیشتر

😳😳😳😳😳اصلا جنین تو IVF به داخل رحم تزریق میشه و برای کسایی که خارج رحمی بالای ۲ بار داشتن پیشنهاد میشه البته شاید تو ایران دکتراش چنین نظری دارن!!!!

چنان دل بسته ام کردی که با چشم خودم دیدم خودم میرفتم اما سایه ام با من نمی آمد!
😳😳😳😳😳اصلا جنین تو IVF به داخل رحم تزریق میشه و برای کسایی که خارج رحمی بالای ۲ بار داشتن پیشنها ...

اتفاقا منم همینو گفتم؛ ولی دکتر گفت جنین تو رحم حرکت میکنه تا به دیواره بچسبه و لانه گزینی کنه گاهی هم ممکنه بره وارد لوله بشه😕